Jak automaticky přeložit WordPress do cizího jazyka

WordPress

V dnešní globalizované společnosti ⁣je překlad důležitou⁢ součástí⁢ každého webového projektu. Pokud vlastníte WordPress stránku a potřebujete ji automaticky přeložit do cizího jazyka, plugin TranslatePress je skvělým ‍nástrojem, který vám pomůže dosáhnout tohoto cíle. Tento článek vám představí možnosti pluginu TranslatePress, výhody‌ jeho použití a také podobné alternativy.

Co umí plugin TranslatePress

TranslatePress je WordPress⁣ plugin, který umožňuje automatický překlad vašeho webu ⁢do‌ cizího jazyka s minimálním úsilím. Plugin přináší integrovaný editor, ve kterém můžete vidět jak původní text,​ tak i přeloženou verzi. Můžete si tak snadno⁤ ověřit správnost‌ překladů a případně je upravit. TranslatePress podporuje všechny populární ‌jazyky⁢ a je snadno ovladatelný i pro začátečníky.

Proč používat TranslatePress

Používání pluginu TranslatePress má mnoho výhod. Kromě pohodlného a ‍rychlého překladu do ‍cizího jazyka, také zůstáváte plně v kontrolě nad ‌procesem překladu. ​Můžete ⁣si vybrat, jaké části ⁣webu se mají přeložit a⁢ jaké ne, a to včetně pluginů a widgetů.⁣ Plugin TranslatePress také umožňuje ‍vytvoření multi-jazykového webu⁤ a nabízí ⁤jednoduchou správu a ⁤údržbu překladů.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Pohodlný a rychlý překlad do cizího jazyka
  • Plná kontrola⁣ nad procesem překladu
  • Možnost ‍překladu vybraných‍ částí webu
  • Vytvoření ​multi-jazykového webu
  • Jednoduchá správa⁤ a údržba​ překladů

Podobné pluginy jako je TranslatePress

  • WPML – Profesionální​ plugin‍ pro překlad WordPress stránek.
  • Polylang – Vytvořte vícejazyčné ‌WordPress stránky s jednoduchostí.
  • Google Language Translator – Přeložte svůj web​ pomocí Google‌ překladače.

Instalace‌ pluginu přímo v administraci

Instalace ​pluginu TranslatePress je velmi jednoduchá. Stačí ‍jít do sekce “Přidat⁤ nový plugin” ‍ve WordPress administraci, vyhledat plugin TranslatePress a poté ho ⁣nainstalovat a aktivovat. Po​ aktivaci ‌se objeví nová záložka “TranslatePress” v horním menu, kde můžete ⁤začít s nastavením​ a překlady.

 


 

Závěr: TranslatePress je vynikajícím nástrojem pro automatický‌ překlad vaší WordPress ⁤stránky do cizího jazyka. Jeho jednoduchá instalace, pohodlné ovládání a široké možnosti ​překladu vám umožní dosáhnout ‌rychlého a‍ přesného překladu.⁣ Vyzkoušejte plugin TranslatePress a přeložte svůj web do libovolného jazyka ‌ještě dnes!

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma