Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak vytvořit WordPress konktaktní formulář zdarma

Tvorba webu Štítek:

Už dávno není v módě napsaný email pro případné vzkazy. Dnes je potřeba mít kontaktní formulář. V tomto článku zjistíte, jak si vytvořit jednoduše kontaktní formulář který odesílá vzkazy na Váš zadaný email od návštěvníků webů. Díky kontaktnímu formuláři už návštěvníci nemusí kopírovat emaily z webů. Rovnou mohou vzkaz odeslat na Váš email a zanechat ten svůj pro případnou odpověď. Kontaktní formulář obsahuje i ochranu proti spamu (tzv. Captcha). Funguje i s pluginem Akismet.


Zveřejnění zkráceným kódem (shortcode)

Jediné, co je třeba udělat je stáhnout, nainstalovat a aktivovat plugin. Následně navolit podle potřeby formulář v administraci WordPress webu a pomocí tzv. ShortCode vložit na Vámi zvolené místo. Třeba můžete vytvořit stránku, vložit do ní ShortCode s kontaktním formulářem a zveřejnit v Menu. ShortCode se dá vložit v každém textovém editoru WordPress webu do pole textu. Je to takový zkrácený kód pro vložení různých pluginů.


Jak vytvořit kontaktní formulář ve WordPressu

Plugin naleznete za pomoci vyhledávání v každé administraci WordPress webu pod názvem Contact Form 7 (v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«). Plugin nainstalujte a aplikujte. Vytvořte libovolné množství kontaktních formulářů a zveřejněte kdekoliv na webu zkráceným kódem v nabídce textového editoru.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.