WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jak ve WordPressu přidat soubor ke stažení

Download Manager je nástroj, který umožňuje spravovat a sdílet soubory na vašem webu. Tento plugin vám umožní snadno nahrávat, organizovat a sdílet soubory s vašimi uživateli.


Jak nainstalovat download manager plugin do WordPressu?

Instalace Download Manager pluginu do WordPressu je velmi jednoduchá. Stačí jít do sekce Plugins v administraci vašeho webu a vyhledat Download Manager plugin. Poté klikněte na tlačítko “Instalovat” a po dokončení instalace aktivujte plugin.

Jak používat download manager pro správu souborů?

Po instalaci a aktivaci Download Manager pluginu se v administraci vašeho webu objeví nová sekce “Downloads”. Zde můžete nahrávat soubory, vytvářet kategorie a přidávat popisy k jednotlivým souborům. Také můžete nastavit různé omezení pro stahování souborů, jako například počet stažení nebo omezení přístupu pro určité uživatele.

Nejlepší download manager

Existuje mnoho různých download manager pluginů pro WordPress, které nabízejí různé funkce a možnosti. Mezi nejlepší patří například Download Monitor, Easy Digital Downloads nebo WP File Download. Tyto pluginy nabízejí širokou škálu funkcí pro správu a sdílení souborů na vašem webu.


Závěr: Download Manager je skvělý nástroj pro správu a sdílení souborů na vašem webu. Jeho výhody zahrnují snadnou instalaci a použití, možnost nastavení různých omezení pro stahování souborů a širokou škálu funkcí. Nevýhodou může být omezená podpora nebo nutnost zakoupit prémiovou verzi pluginu pro plné využití všech funkcí.

Celkově lze říci, že Download Manager plugin pro WordPress je skvělým nástrojem pro správu a sdílení souborů na vašem webu, který nabízí mnoho výhod a má jen několik nevýhod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *