Přidat PR článek

Využijte vložení PR článku na můj web (publikace zdarma). Díky PR článku získáte zpětný odkaz. PR články jsou nejlepší formou linkbuildingu. Čím více kvalitních zpětných odkazů vede na Váš web, tím je lepší pozice ve vyhledávání a to může zvýšit návštěvnost.  Zlepší se Vám rank stránky.  PR články slouží i jako reklama a propagace webové stránky.
PR článek by měl být v každém případě unikátní (nevkládat stejný na více webů). Měl by být obsáhlý a dopodrobna. Samozřejmě by měl být pozitivní, aby lidé zaujal. Do jednoho článku lze vložit až 3 zpětné odkazy pro jeden web. Pokud toto splníte, můžete článek publikovat ihned po registraci a následném přihlášení.


Nyní máte možnost zveřejnit svůj PR článek na titulní stránce webu (postranní horní část) dokud se neschválí další a v takovém případě má šanci vidět Váš PR článek každý návštěvník (zejména při čtení článků).  Zveřejnění ve výpisech všech nejnovějších příspěvků je samozřejmostí a Vaše SEO články naleznete v kategorii PR články.
Doporučuji také přečíst článek Seznam míst kam vložit PR články zdarma. Seznam PR webů zvyšuji a aktualizuji.
Upozornění
V případě, že Váš web již neodpovídá zveřejněnému PR článku, dojde k jeho smazání (zejména neexistující stránka a pod.).


Facebook stránka

Poslední PR článek

  • Zvýšení návštěvnosti zdarma
    Reklamní systém a nejúspěšnější autosurf v česku a na slovensku pod názvem WebSurf nabízí internetovou reklamu zdarma výměnou za automatické nebo manuální zobrazení webových stránek nacházející se v […]

Kategorie

Uživatelský účet