Tvorba webu ve WordPressu: Nejpoužívanější redakční systém zdarma

Přidat PR článek zdarma

Využijte vložení PR článku na můj web (publikace zdarma). Díky PR článku získáte zpětný odkaz. PR články jsou nejlepší formou linkbuildingu. Čím více kvalitních zpětných odkazů vede na Váš web, tím je lepší pozice ve vyhledávání a to může zvýšit návštěvnost.  Zlepší se Vám rank stránky.  PR články slouží i jako reklama a propagace webové stránky.


Propagace PR článku zdarma

Nyní máte možnost zveřejnit svůj PR článek na titulní stránce webu (postranní horní část) dokud se neschválí další a v takovém případě má šanci vidět Váš PR článek každý návštěvník (zejména při čtení článků).  Zveřejnění ve výpisech všech nejnovějších příspěvků je samozřejmostí a Vaše SEO články naleznete v kategorii  PR články.


Jak přidat PR článek zdarma

PR článek můžete zdarma publikovat přes formulář zobrazený níže. Je třeba vyplnit všechny informace. O schválení nebo neschválení budete informováni na zadaný email. Publikujte nový PR článek zdarma. Zaručuji rychlé schválení Vašich originálních PR článků.


Podmínky schválení PR článku

PR článek by měl být v každém případě unikátní (nevkládat stejný na více webů). Měl by být obsáhlý a dopodrobna. Samozřejmě by měl být pozitivní, aby lidé zaujal. Do jednoho článku lze vložit až 3 zpětné odkazy pro jeden web. Podmínkou schválení je také umístění zpětného odkazu (textový odkaz, banner, ikonka, ..) na Váš web s URL adresou kubassi.cz. Pokud toto splníte, můžete se těšit na brzké zveřejnění Vašeho PR článku se zpětným odkazem. Zpětný odkaz musí být před schválením na Vaší webové stránce. Pokud ho tam nenajdu, budu Vás kontaktovat na email, uvedený v registraci Vašeho účtu. Po splnění všech nutných podmínek, bude Váš PR článek schválen.


Upozornění

V případě, že Váš web již neodpovídá zveřejněnému PR článku, dojde k jeho smazání (zejména neexistující stránka a pod.). V případě, že zpětný odkaz na můj web nebude na Vašem webu, článek se smaže nebo nebude schválen.


  •  

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma