Tvorba webu ve WordPressu: Nejpoužívanější redakční systém zdarma

Přidat PR článek zdarma

Využijte vložení PR článku na můj web (publikace zdarma). Díky PR článku získáte zpětný odkaz. PR články jsou nejlepší formou linkbuildingu. Čím více kvalitních zpětných odkazů vede na Váš web, tím je lepší pozice ve vyhledávání a to může zvýšit návštěvnost.  Zlepší se Vám rank stránky.  PR články slouží i jako reklama a propagace webové stránky.

Propagace PR článku zdarma

Nově přidané PR články jsou publikovány v kategorii PR články (naleznete v dolní části webu) a budou se zobrazovat na titulní stránce dokud se nezveřejní nové články. Zveřejněné články jsou v kategorii natrvalo.

Jak přidat PR článek zdarma

Vyplňte požadovaná pole ve formuláři níže a PR článek bude sepsán podle uvedených informací. O zveřejnění článku budete informováni na zadaný email. Většinou bývá článek sepsán ještě tentýž den. Je důležité splnit také podmínky PR článku, aby byl publikován na tomto webu.

Podmínky schválení PR článku

Podmínkou schválení je také umístění zpětného odkazu (textový odkaz, banner, ikonka, ..) na Váš web s URL adresou kubassi.cz. Pokud toto splníte, můžete se těšit na brzké zveřejnění PR článku se zpětným odkazem. Zpětný odkaz musí být před schválením na Vaší webové stránce. Pokud ho tam nenajdu, budu Vás kontaktovat na email, uvedený v registraci Vašeho účtu. Po splnění všech nutných podmínek, bude Váš PR článek publikován.

Upozornění

V případě, že Váš web již neodpovídá zveřejněnému PR článku, dojde k jeho smazání (zejména neexistující stránka a pod.). V případě, že zpětný odkaz na můj web nebude na Vašem webu, článek se smaže nebo nebude schválen

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma