Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Přidat PR článek

Využijte vložení PR článku na můj web (publikace zdarma). Díky PR článku získáte zpětný odkaz. PR články jsou nejlepší formou linkbuildingu. Čím více kvalitních zpětných odkazů vede na Váš web, tím je lepší pozice ve vyhledávání a to může zvýšit návštěvnost.  Zlepší se Vám rank stránky.  PR články slouží i jako reklama a propagace webové stránky.


Propagace PR článku zdarma

Nyní máte možnost zveřejnit svůj PR článek na titulní stránce webu (postranní horní část) dokud se neschválí další a v takovém případě má šanci vidět Váš PR článek každý návštěvník (zejména při čtení článků).  Zveřejnění ve výpisech všech nejnovějších příspěvků je samozřejmostí a Vaše SEO články naleznete v kategorii  PR články.


Jak přidat PR článek zdarma

PR článek můžete zdarma publikovat po registraci na webu. Přihlaste se ke svému nově registrovanému účtu a dostanete se do administrace pro publikování článků. Publikujte nový PR článek zdarma. Zaručuji rychlé schválení Vašich originálních PR článků.


Podmínky schválení PR článku

PR článek by měl být v každém případě unikátní (nevkládat stejný na více webů). Měl by být obsáhlý a dopodrobna. Samozřejmě by měl být pozitivní, aby lidé zaujal. Do jednoho článku lze vložit až 3 zpětné odkazy pro jeden web. Pokud toto splníte, můžete článek publikovat ihned po registraci a následném přihlášení.


Upozornění

V případě, že Váš web již neodpovídá zveřejněnému PR článku, dojde k jeho smazání (zejména neexistující stránka a pod.).


Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.