WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Vytvoření eShopu ve WordPressu s WooCommerce

WooCommerce je dobrá platforma elektronického obchodu (eShopu). Ve skutečnosti je to nejoblíbenější platforma elektronického obchodu a je široce používána. WooCommerce je bezplatný a open source plugin. Poskytuje neomezené přizpůsobení a silnou hodnotu SEO, kromě mnoha dalších výhod elektronického obchodu.


eShop zdarma ve WordPressu

WooCommerce je flexibilní a spolehlivá platforma elektronického obchodu, která vám může pomoci vytvořit citlivý a vysoce výkonný online obchod a přitom zůstat v rámci Vašeho rozpočtu v klidu. Je to nákladově efektivní platforma elektronického obchodování díky svým sofistikovaným funkcím, pluginům a široké škále témat.


Neprodávejte jen s kamennou prodejnou

Využitím WooCommerce k vytvoření webové stránky může i malá organizace zvýšit viditelnost svých produktů. WooCommerce je platforma elektronického obchodu, která se integruje s webovými stránkami a umožňuje majitelům obchodů prodávat své produkty online. Na rozdíl od jiných poskytovatelů funguje WooCommerce jako plugin s otevřeným zdrojovým kódem, který spolupracuje s WordPress a umožňuje uživatelům okamžitě převést jejich stránky na plně funkční eCommerce obchod během několika minut.


Nainstalujte WooCommerce

Ale pokud již máte web WordPress a jste připraveni posunout svůj internetový obchod na další úroveň, vyplatí se nejprve vyzkoušet WooCommerce. Plugin je zdarma a má mnoho funkcí, se kterými můžete experimentovat, abyste svým zákazníkům poskytli snadný a příjemný zážitek z nakupování. Nakonec byste měli vždy používat nejaktuálnější verzi všech pluginů, včetně WooCommerce. Pokud však potřebujete nainstalovat starší verzi, například pro účely testování, můžete tak učinit v Pokročilých možnostech na stránce adresáře pluginu.


Doporučení

Stojí za zmínku, že ne všechny pluginy jsou stejné a obecně doporučujeme vlastní pluginy WooCommerce, než se podíváme na možnosti třetích stran. Důvodem je jednoduše úroveň zákaznické podpory, testování a jejich vlastní požadavek na pravidelnou aktualizaci rozšíření. To znamená, že existuje spousta dalších skvělých a důvěryhodných společností, jako je Yith, které poskytují některé docela neuvěřitelné funkce pro platformu WooCommerce.


Plugin najdete ke stažení a aplikování v administraci WordPress webu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »WooCommerce«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *