Jak zrychlit načítání WordPress obrázků a ušetřit místo

WordPress

Provozujete webovou stránku na platformě WordPress a bojujete s pomalým načítáním a nedostatkem místa ve svém hostingu? V tom případě byste měli vyzkoušet plugin ​Imsanity, který​ vám pomůže zrychlit načítání stránek a‍ ušetřit místo.

Co ‌umí plugin Imsanity

Plugin Imsanity je nástroj, který automaticky zpracovává obrázky nahrávané na vaši webovou stránku.​ Jeho hlavní funkcí je optimalizovat velikost obrázků a přizpůsobit je požadavkům vašeho webu. Imsanity dokáže automaticky⁢ zmenšovat obrázky a komprimovat ‍je bez ztráty kvality.

Při nahrávání obrázků na WordPress stránky tak nemusíte manuálně upravovat velikost a kvalitu jednotlivých snímků, plugin Imsanity to udělá za vás. Tím dochází k redukci velikosti souborů a zlehčení stránek, což zrychluje​ jejich načítání.

Proč používat Imsanity

Není nic horšího než webová stránka, která trvá dlouho načíst. Pomalé načítání stránek může ‌způsobit odliv návštěvníků a snížení přehlednosti vašeho webu. Používáním pluginu Imsanity zrychlíte načítání vaší webové stránky a zlepšíte tak uživatelský zážitek.

Kromě rychlejšího načítání stránek vám plugin‍ Imsanity také pomůže úspěšně využít prostor ​vašeho hostingu. Jeho kompresní algoritmy optimalizují obrázky tak,‍ aby‌ zabíraly méně místa, což vám umožní nahrávat více obsahu na váš web bez nutnosti upgrade hostingu.

Jaké jsou výhody používání pluginu

 • Rychlejší načítání stránek: Optimalizace obrázků pluginem ‍Imsanity zkrátí dobu, kterou⁢ stránky potřebují k načtení. Návštěvníci budou mít okamžitý přístup k obsahu vašeho webu.
 • Úspora místa na hostingu: Plugin‌ Imsanity komprimuje obrázky a zmenšuje jejich⁢ velikost, což vám umožňuje ‍nahrávat více obsahu na váš‍ web a ušetřit prostor na hostingu.
 • Snadná instalace a použití: Imsanity je plugin přímo pro WordPress a jeho instalace je rychlá a jednoduchá. ‌Tovární nastavení pluginu stačí pro většinu uživatelů, pokročilejší možnosti pak můžete nastavit podle svých potřeb.

Podobné pluginy jako je Imsanity

Pokud byste se rozhodli prozkoumat další pluginy, které vám mohou pomoci zrychlit načítání WordPressu a ušetřit místo, můžete zvážit také tyto možnosti:

 • Smush: Tento plugin automaticky komprimuje a optimalizuje obrázky, což vede k rychlejšímu načítání stránek⁢ a úspoře místa na hostingu.
 • ShortPixel: Plugin ShortPixel nabízí pokročilé funkce⁤ pro optimalizaci obrázků, včetně možnosti konverze formátů a optimalizace obrázků v galeriích a widgetech.

Instalace ⁤pluginu‌ přímo v administraci

 1. Přihlaste se do administračního rozhraní WordPressu.
 2. Ve vertikálním menu vlevo vyberte “Plugins” a poté “Add New”.
 3. V⁢ pravém horním rohu stránky vyhledejte ‍vyhledávací pole a do něj zadejte “Imsanity”.
 4. Plugin Imsanity by se měl objevit v seznamu výsledků vyhledávání. Klikněte⁢ na tlačítko “Install Now”.
 5. Po úspěšné instalaci se objeví tlačítko “Activate”. Klikněte na něj a plugin bude aktivován.
 6. Nastavení pluginu naleznete v ​levém menu pod položkou “Settings”. Můžete upravit tovární nastavení podle svých potřeb nebo ⁢ponechat předvolby.

 


 

Závěr: Zrychlit načítání WordPressu‌ a ušetřit místo je možné pomocí pluginu Imsanity. Jeho automatická optimalizace obrázků přináší rychlejší načítání stránek a úsporu místa na hostingu. Používání pluginu Imsanity je snadné a ‌jeho výhody jsou ‌značné. Pokud hledáte alternativy, můžete zvážit ‍také⁢ pluginy Smush a ShortPixel. Instalace pluginu Imsanity je rychlá​ a jednoduchá, až na pár kliknutí budete moci využít jeho přínosů pro svou webovou stránku na WordPress platformě.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma