Tvorba stránek v Gutenbergu: Stackable rozšíření bloků

WordPress

Gutenberg, nový editor v WordPressu, přináší revoluci v tvorbě obsahu na webových stránkách. S příchodem Gutenbergu se mění způsob, jakým uživatelé pracují s obsahem, přinášejí nové možnosti designu a interakce. Mezi rozšířeními bloků pro Gutenberg je jedním z nejvýraznějších plugin Stackable – Page Builder Gutenberg Blocks. Tento plugin nabízí širokou škálu pokročilých bloků, které umožňují vytvářet komplexní a atraktivní stránky s minimálním úsilím.

Co umí plugin Stackable – Page Builder Gutenberg Blocks

Plugin Stackable přináší do Gutenbergu rozmanité bloky, které umožňují uživatelům vytvářet stránky se sofistikovaným vzhledem a funkcionalitou. Mezi jeho hlavní funkce patří možnost vytvářet responzivní layouty, animace, pokročilé typografické prvky, galerie, formuláře, cenové tabulky a mnoho dalšího. Uživatelé mohou využívat tyto bloky k tomu, aby svým stránkám dodali profesionální vzhled a zároveň zlepšili uživatelskou zkušenost.

Proč používat Stackable – Page Builder Gutenberg Blocks

Stackable je ideální volbou pro uživatele, kteří chtějí vytvářet poutavé a funkční webové stránky s minimálním úsilím. Díky široké škále dostupných bloků a intuitivnímu rozhraní umožňuje tento plugin rychlou a efektivní tvorbu obsahu bez nutnosti znalosti kódu. Navíc je Stackable kompatibilní s řadou dalších pluginů a témat, což z něj činí flexibilní a rozšiřitelnou volbu pro tvorbu stránek v WordPressu.

Podobné pluginy jako je Stackable – Page Builder Gutenberg Blocks

Kromě Stackable existuje na trhu řada dalších rozšíření bloků pro Gutenberg, které nabízejí podobné funkce a možnosti. Mezi nejznámější patří například Atomic Blocks, CoBlocks nebo Kadence Blocks. Každý z těchto pluginů má své vlastní výhody a specializace, a proto je vhodné prozkoumat možnosti a vybrat ten, který nejlépe vyhovuje konkrétním potřebám projektu.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu Stackable je jednoduchá a probíhá přímo z administrativního rozhraní WordPressu. Postup je následující:

  1. Přihlaste se do administrace WordPressu.
  2. Přejděte do sekce “Pluginy” a klikněte na tlačítko “Přidat nový”.
  3. Do vyhledávacího pole zadejte “Stackable” a stiskněte klávesu Enter.
  4. Klikněte na tlačítko “Instalovat nyní” vedle pluginu Stackable.
  5. Po dokončení instalace klikněte na tlačítko “Aktivovat” a plugin bude připraven k použití.

 


 

Závěr: Plugin Stackable – Page Builder Gutenberg Blocks je vynikajícím nástrojem pro tvorbu stránek v Gutenbergu. Díky široké škále dostupných bloků a jednoduchému ovládání umožňuje uživatelům vytvářet profesionální a poutavé stránky s minimálním úsilím. Bez ohledu na úroveň znalostí uživatele je Stackable flexibilním a efektivním řešením pro tvorbu moderních webových stránek v WordPressu.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma