Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak zrychlit načítání obrázků ve WordPressu

Tvorba webu Štítek:

Máte pomalý web? Načítají se Vaše obrázky a fotografie příliš pomalu? Zkuste kompresi obrázků, která je a vždy bude naprosto zdarma. Zrychlí Vám to načítání Vaší webový stránky a tím pádem i SEO skóre od vyhledávačů jako je Seznam.cz nebo Google, čímž dojde k větší organické návštěvnosti. Už netrapte své návštěvníky pomalým zobrazením. Určitě chcete, aby se návštěvníci vraceli.


Komprese obrázků

Plugin, o kterém si v tomto článku povíme, Vám automaticky a hromadně optimalizují Vaše nahrané obrázky ve WordPressu v knihovně médií. Zmenší jim velikost souboru. Tím dojde k rychlejšímu načtení obrázků. Plugin zajišťuje špičkovou kompresi obrázků v poměru komprese vs kvalita. Po zmenšení nedochází k extrémnímu poklesu kvality obrázků. Velikost obrázků a fotografií můžete pomocí automatické komprese zmenšit a to všechny soubory obrázků ve formátech JPG, PNG a GIF.


Kompaktní na všechny pluginy

Tento plugin byl testován s více než stovkami jiných pluginů. Mezi ně patří například BuddyPress, MediaPress, Thumbnails, WP RSS Aggregator, Gmedia Photo Gallery a podobně. Určitě bude kompatibilní i s Vašemi již nainstalovanými pluginy, které máte na svém webu.


Plugin najdete ke stažení zdarma v každé administraci WordPressu pod názvem EWWW Image Optimizer v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« za pomoci vyhledávání.


Souvísející téma:

Jak vytvořit responzivní fotogalerii ve WordPressu


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web