Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Nejlepší WordPress plugin na kompresi obrázků

Tvorba webu Štítek:

EWWW Image Optimizer automaticky komprimuje Vaše soubory JPG, PNG, SVG, PDF a GIF a upraví je pro citlivé zobrazení. Umožňuje Vám také nastavit libovolnou složku ve Vaší instalaci WordPress pro optimalizaci, včetně obrázků motivů, avatarů BuddyPress, pluginů bbPress a dalších.


Optimalizace obrázků

EWWW IO je jediný plugin, který Vám umožňuje optimalizovat obrázky pomocí Vašich vlastních serverových nástrojů (jpegtran, optipng, pngout, pngquant, gifsicle, cwebp). Pokud máte pocit, že potřebujete vyšší rychlost, získejte větší kompresi a přeneste proces optimalizace náročný na CPU na dedikované servery.


Bez dalších zásahů do nastavení

EWWW Image Optimizer – Další skvělá možnost, která je zcela zdarma. Optimalizace probíhá přímo na vašem serveru, takže se nemusíte připojovat přes API nebo vytvářet účet, ale získáte další funkce. S EWWW Image Optimizerem se v podstatě nemusíte o nic starat a o vše ostatní se po prvotním nastavení dle libosti plugin postará sám.


Tento plugin, který Vám zmíněné funkce vytvoří je zdarma ke stažení v každé administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů«, které jsou k nalezení ihned po přihlášení webové administrace. Plugin vyhledáte pod názvem »EWWW Image Optimizer«.


WordPress Tutoriál

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web