Tvorba webu ve WordPressu: Nejpoužívanější redakční systém zdarma

Jak ve WordPressu vytvořit vlastní výpis příspěvků

WordPress

Při tvorbě webových stránek na platformě WordPress⁤ je často potřeba ‍zobrazit seznam‍ příspěvků ⁢z určité kategorie. Plugin List category posts je ⁣pro tuto úlohu vhodným nástrojem. V ⁣tomto článku se dozvíte,‌ jakým způsobem můžete pomocí tohoto‌ pluginu‍ jednoduše vytvořit vlastní výpis příspěvků.

Co umí‌ plugin List​ category posts

Plugin List category posts je rozšíření (plugin) pro WordPress, které umožňuje zobrazit seznam příspěvků ⁤z určité kategorie na vašich stránkách. Tento plugin je velmi uživatelsky​ přívětivý a⁢ nabízí mnoho možností pro ‌přizpůsobení vzhledu výpisu příspěvků.

Proč používat List category posts

Použití pluginu⁢ List ⁤category posts má několik ⁤výhod. Za ⁣prvé, umožňuje snadno a ⁣rychle⁢ vytvořit přehledný seznam příspěvků z určité kategorie bez nutnosti ⁢psaní vlastního kódu. Plugin je také aktualizován a‍ udržován, což zajišťuje jeho funkčnost i v budoucnosti.⁤ Díky možnosti⁢ přizpůsobení vzhledu výpisu, můžete snadno upravit vzhled seznamu ⁢příspěvků podle svých potřeb.

Jaké jsou výhody ⁣používání pluginu

Používání pluginu List category posts má několik výhod. Za ⁣prvé, umožňuje jednoduché a intuitivní vytvoření vlastního⁣ výpisu ‌příspěvků bez nutnosti psaní kódu.​ Plugin také poskytuje možnost přizpůsobení vzhledu výpisu příspěvků pomocí ‍CSS ‌stylopisů. Další výhodou je možnost filtrování‌ příspěvků ⁣dle kategorie, což​ je užitečné pro‌ organizaci webu a ​zlepšení navigace. Plugin je také​ dobře zdokumentován, což usnadňuje jeho použití i pro méně zkušené uživatele.

Podobné pluginy jako je List category posts

Vedle pluginu List category posts existuje několik dalších podobných pluginů, které umožňují vytváření ‍vlastních výpisů příspěvků. Mezi nejpoužívanější patří například:

  • Advanced post list
  • WP list builder
  • Postie

 

Každý z těchto pluginů má své výhody a nevýhody ⁢a⁤ je třeba vybrat ⁣ten nejvhodnější pro konkrétní použití.

Instalace​ pluginu‍ přímo v administraci

Instalace pluginu List⁢ category​ posts​ je velmi jednoduchá. Postupujte následujícím způsobem:

  1. Přihlaste se do administrace WordPressu
  2. Přejděte na⁢ stránku “Plugins” a klikněte na⁢ “Add New”
  3. Do ‌vyhledávacího pole napište “List category​ posts”
  4. Klikněte na “Install Now” vedle pluginu List category posts
  5. Po úspěšné instalaci klikněte na ⁤”Activate”

 

Plugin⁤ je nyní nainstalován a aktivován ‍a můžete ⁣ho začít používat ⁢na ⁤svých⁢ stránkách.

 


 

Závěr: Plugin List category posts ‍je ‍skvělým nástrojem pro‍ tvorbu vlastního výpisu příspěvků z určité kategorie na platformě⁣ WordPress. Jeho výhody jsou snadné použití, možnost přizpůsobení vzhledu výpisu a ‍filtrování⁢ příspěvků dle kategorie. ‌Pokud potřebujete zobrazit přehledný seznam⁤ příspěvků na svých⁢ stránkách, tento plugin⁢ je pro⁢ vás tou správnou volbou.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma