Jak do WordPress článků přidat související příspěvky

WordPress

Vytváření ‌atraktivního obsahu je klíčové pro úspěch vašeho blogu na WordPressu.⁣ Jedním z efektivních způsobů, jak⁤ přilákat pozornost čtenářů a prodloužit dobu strávenou na vašem webu je⁤ přidávání souvisejících příspěvků na konci vašich článků. Plugin Inline Related Posts je ‍nástroj, který vám umožní snadno a rychle přidat tyto ‍související‍ příspěvky na svůj web.

Co umí ⁣plugin⁣ Inline Related Posts

Plugin Inline⁣ Related Posts je jednoduchý nástroj, který umožní přidat seznam souvisejících příspěvků ⁢na konci vašeho článku. Tento ⁢seznam ⁣se‌ objeví v ⁣místě, kde bude ⁢umístěn ⁢speciální kód, kterým ⁣označíte místo pro zobrazení souvisejících příspěvků.‌ Plugin umožňuje nastavit počet⁤ zobrazených příspěvků, jejich pořadí a ⁤také volitelně zobrazit náhledy náhodných příspěvků. Plugin podporuje SEO ‍optimalizaci a je plně responzivní, takže se bude dobře zobrazovat na všech zařízeních.

Proč používat ‌Inline Related Posts

Používání pluginu Inline Related Posts ⁤je skvělým způsobem, jak zvýšit angažovanost vašich čtenářů ​a udržet je⁢ déle na vašem webu. Tím, že zobrazujete související příspěvky na ‌konci článku, dáváte čtenářům příležitost objevit⁢ další relevantní ‍obsah, který‌ by je​ mohl zajímat. To vytváří pro ně ‌větší⁤ hodnotu a‌ motivaci ‍zůstat na vašem webu déle. Plugin Inline Related Posts je jednoduchý na použití ​a můžete​ ho snadno přizpůsobit svému webu a designu. Vezměte‍ v úvahu, že čím ‍déle budou vaši čtenáři zůstávat na vašem webu,⁣ tím vyšší‍ je⁤ pravděpodobnost, že si přečtou více ⁣článků ⁢nebo zakoupí vaše produkty nebo‍ služby.

Jaké jsou​ výhody‍ používání pluginu

  • Zvýšení angažovanosti čtenářů: Přidáním souvisejících příspěvků na konci článku můžete zvýšit angažovanost čtenářů ‌a prodloužit dobu strávenou na vašem webu.
  • Zlepšení ⁤uživatelského zážitku: Poskytnutí relevantního ‌obsahu v⁤ podobě souvisejících příspěvků může zlepšit ⁣uživatelský zážitek ⁣a motivovat čtenáře k prozkoumání dalšího obsahu⁢ na vašem webu.
  • Zvýšení konverzního poměru: Pokud prodáváte⁢ produkty nebo služby‍ na svém webu, související příspěvky ‌mohou pomoci zvýšit konverzní poměr tím, že‌ čtenáře přesvědčí o výhodách vašich nabídek.
  • Jednoduchá instalace a⁣ použití: Plugin Inline‍ Related Posts lze snadno nainstalovat přímo z⁣ administrace WordPressu a je jednoduchý na použití.

Podobné‍ pluginy ‌jako je Inline Related Posts

Existuje mnoho dalších pluginů, které umožňují přidávat související příspěvky ⁢na vaše stránky WordPressu. Mezi tyto pluginy‍ patří například⁤ “Yet Another Related Posts Plugin”, “Related Posts for ‌WordPress”, “Contextual Related Posts” ​a mnoho dalších. Každý z těchto pluginů má své unikátní funkce a‍ možnosti nastavení, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim ​potřebám a preferencím.

Instalace pluginu přímo v administraci

Pro ‍instalaci pluginu ‍Inline Related ‌Posts přímo v administraci ⁢WordPressu ‍postupujte ⁣následovně:

  1. Přihlaste se do administrace WordPressu.
  2. Přejděte na‍ stránku ‌”Plugins”⁢ a klikněte na “Add New”.
  3. Do vyhledávacího pole zadejte ⁣”Inline Related Posts” a klikněte⁢ na tlačítko “Search Plugins”.
  4. Plugin najděte ve ⁣výsledcích⁢ vyhledávání a klikněte na tlačítko “Install Now”.
  5. Aktivujte plugin kliknutím na‍ tlačítko “Activate”.
  6. Nastavte si plugin podle ‌vašich preferencí a začněte přidávat související příspěvky na svůj ‍web.

 


 

Závěr: Přidání souvisejících příspěvků na konec vašich článků je efektivním způsobem,​ jak zvýšit angažovanost čtenářů a prodloužit⁢ dobu strávenou na vašem webu. Plugin Inline Related Posts‍ vám umožní jednoduše⁤ a rychle přidat tyto související příspěvky na vašem webu.‌ S jeho pomocí můžete zlepšit uživatelský zážitek, zvýšit konverzní poměr ⁤a snadno si přizpůsobit vzhled příspěvků. S ‍výběrem vhodného pluginu můžete začít ​dnes a⁤ využít všechny výhody, ‌které přidání souvisejících ⁣příspěvků může přinést vašemu blogu.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma