Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak upravit přihlašovací WordPress stránku

Tvorba webu Štítek:

Jak změnit logo přihlašovací stránky WordPress webu? Jak změnit velikosti tabulky pro přihlášení? Jak změnit barvy pozadí a písma přihlašovací stránky? To vše si povíme v tomto krátkém, za to výstižném článku.


Změna administrace do sebemenších detailů

Nainstalovali jste si redakční systém WordPress a momentálně řešíte poslední detaily? Upravte tento menší detail k dokonalosti a změňte přihlašovaní a registraci nových uživatelů do sebemenšího detailu. Tento detail může hrát důležitou roli k dokonalosti každého WordPress webu. Spousty firem chtějí mít všude své logo firmy. Vložte ho jednoduše i do přihlašovací stránky.


Co všechno plugin umí?

Pozadí, barva písma, logo a velikost určitých částí. To vše se dá jednoduše upravit. Jako pozadí můžete vybrat svůj obrázek nebo místo obyčejné barvy pozadí můžete vyměnit za animované pozadí. Stačí nahrát video jako pozadí stránky. Barvičky si kompletně můžete navrhnout sami. Nechybí i velikosti určitých částí jako je písmo, velikost logo, tabulek a podobně.


Další dodatečné možnosti pluginu

Co když návštěvníci spamují web neplatnými registracemi? Můžete tomu zabránit pomocí reCaptcha (ochrana proti spamu).Tento plugin zabezpečuje web a je to součástí pluginu, který je samozřejmě zdarma. Dále můžete změnit podobu tlačítek i po najetí myši, přidat uvítací zprávy a mnohem více. Je to vhodný plugin i pro ty nejnáročnější uživatele.


Plugin najdete v každé administraci WordPressu ihned po přihlášení v kategorii »pluginy« a »instalace pluginů«. Naleznete ho za pomoci vyhledávání pod názvem »LoginPress | Custom Login Page Customizer«.


Souvísející téma:

Jak upravit uživatelské role ve WordPressu
Jak ve WordPressu upravit nabídku administrace


WordPress Tutoriál

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web