WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Automatický překlad WordPressu do cizího jazyka

Díky zmíněnému pluginu snadno přeložíte svou webovou stránku zdarma do nejpoužívanějších cizích jazyků na světě. Překladač využívá službu automatického překladu od společnosti Google. Tento plugin dělá překlady cenově dostupné pro všechny. Je totiž zdarma a už od roku 2008 odstraňuje jazykové bariéry webových stránek.


Automatický překlad do všech jazyků

S pluginem i cizinec může číst Váš obsah na webové stránce. Celkem 103 dostupných cizích jazyků, které mohou Váš web zpřístupnit až 99% všech uživatelů internetu. Získávat tedy můžete i zahraniční návštěvnost. Využijte tento plugin a působte globální pro celý svět. Každý návštěvník je cenný.


Rychlé načtení překladu

V porovnání s jinými pluginy, které používají překlad webových stránek, je využit cloudový přístup a takový nezpomaluje Vaší webovou stránku. To je dobré z hlediska SEO. Stránka se rychleji načte a to je plus.


Placená verze s indexací

Verze zdarma Vám automaticky přeloží Vaší webovou stránku do maximálně 103 jazyků. S prémiovým účtem u pluginu však můžete mnohem více. Tím je vytvoření překladů ve všech 103 jazycích, které budou indexovány vyhledávači. To znamená, že text v cizím jazyce se zobrazí ve výsledcích vyhledávání jako je Seznam.cz nebo Google. Toto je prémiová funkce, která se v mnoha případech může jako investice vyplatit. Získat tak můžete mnohem více ze svého psaného obsahu.


Plugin můžete stáhnout a aplikovat v administraci WordPressu. V kategorii po přihlášení »Pluginy« a »Instalace pluginů« vyhledejte plugin pod názvem Translate WordPress with GTranslate.


Související téma:

Jak vytvořit vícejazyčný WordPress web včetně indexace


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *