Jak odesílat e-maily ve WordPressu přes vlastní SMTP server

WordPress

Plugin Easy WP SMTP je velmi užitečný plugin pro webové ⁣stránky postavené na platformě⁣ WordPress, který umožňuje odesílat e-maily pomocí vlastního SMTP serveru. Tímto způsobem se zajistí spolehlivé ‌doručování e-mailů a minimalizuje se pravděpodobnost, že e-maily skončí ‍v spamovém složce příjemce. Plugin nabízí⁢ možnost konfigurace ⁢různých SMTP‍ serverů, takže‍ můžete vybrat ten, který si⁣ nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Co umí plugin⁣ Easy‍ WP SMTP

Plugin Easy WP SMTP umožňuje jednoduchou konfiguraci⁣ e-mailového odesílání pomocí SMTP serveru. Můžete nastavit vlastní SMTP server, zahrnout ověřování pomocí uživatelského‍ jména a hesla a vybrat přenosové šifrování pro zajištění bezpečnosti komunikace. Plugin poskytuje také testovací funkci, která umožňuje odeslat‌ testovací e-mail pro ověření nastavení. Díky⁤ tomu můžete jednoduše zkontrolovat, ⁣zda plugin ‍správně funguje.

Proč⁤ používat Easy WP SMTP

Používání pluginu Easy ‍WP SMTP přináší několik výhod. Zaprvé, umožňuje vám odesílat e-maily ​z vašeho WordPress webu pomocí vlastního SMTP serveru, což zvyšuje spolehlivost doručování e-mailů. Za druhé, můžete vybrat ten nejvhodnější SMTP server a nastavit vlastní ověřovací údaje pro zabezpečený přístup. ⁢Tím zajišťujete, že e-maily budou odeslány z bezpečného prostředí. Nakonec, plugin nabízí snadnou instalaci a konfiguraci přímo z administrace, takže nemusíte být technickým ‌expertem, abyste jej mohli používat.

Jaké jsou výhody používání pluginu

 • Zvyšuje spolehlivost doručování e-mailů
 • Možnost nastavení vlastního SMTP⁣ serveru
 • Zabezpečený přístup s ověřováním
 • Jednoduchá ⁢instalace a konfigurace

Podobné‌ pluginy jako je Easy​ WP SMTP

 • WP Mail SMTP
 • Post SMTP Mailer/Email Log
 • SMTP Mailer

Instalace pluginu přímo v administraci

 1. Přihlaste se⁣ do administrace svého WordPress webu
 2. Přejděte na stránku “Plugins” a ‌klikněte na “Add New”
 3. Do⁢ vyhledávacího pole napište “Easy WP SMTP” a klikněte na “Search Plugins”
 4. Klikněte na “Install Now”⁣ vedle pluginu Easy‌ WP SMTP
 5. Po instalaci klikněte na “Activate” pro aktivaci ⁢pluginu
 6. Přejděte na stránku “Settings” a klikněte na ⁤”Easy WP SMTP” pro ⁣konfiguraci pluginu
 7. Nastavte požadované SMTP​ údaje ​a klikněte na “Save Settings”

 


 

Závěr: Plugin Easy WP SMTP je skvělým nástrojem pro správu odesílání e-mailů na webových stránkách postavených na platformě​ WordPress. Jeho snadná konfigurace a ⁣možnost⁤ použití vlastního SMTP serveru zajišťuje spolehlivé doručování e-mailů a⁢ minimalizuje ⁤riziko, ⁤že ⁤skončí v​ spamu. Můžete mít plnou kontrolu nad odesílanými e-maily a nastavit zabezpečený přístup‌ pomocí ověřování uživatelského jména a hesla. Pokud ​hledáte spolehlivé řešení pro odesílání e-mailů z vašeho WordPress webu, plugin Easy WP SMTP je pro vás ideální volbou.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma