Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jak ochránit WordPress proti spamu s Google reCaptcha v3

Tvorba webu Štítek:

Google reCaptcha jako nejlepší plugin na ochranu proti spamu pro redakční systém WordPress. Díky tomuto pluginu zabráníme spamování na svém webu. Plugin nám přidá automaticky ověření zda nejsme robot do části jako je přihlášení, registrace, formulář pro resetování hesla a případně do komentářů. Spamování je jeden z největších problémů redakčního systému WordPress. Chraňme svůj web jednoduše s pluginem který je dostupný zdarma jednoduchou instalací.


Nastavení reCaptcha pro WordPress

Plugin nalezneme po přihlášení do administrace redakčního systému WordPress v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem reCaptcha by BestWebSoft. Plugin stáhneme a aplikujeme. Poté v nastavení pluginu (vytvoří se kategorie v administraci pod názvem reCaptcha) vybereme verzi reCaptcha na verzi 3, vygenerujeme si webový a tajný klíč kliknutím na položku »Get the API Keys« který poté zkopírujeme do příslušných políček. Následně klikneme na tlačítko Vyzkoušet reCaptcha a poté na »Test ověření« (zobrazí se po vyzkoušení reCaptcha tlačítka). Plugin by v tuto chvíli měl fungovat.


Plugin s ochranou proti spamu Google reCaptcha můžeme nastavit pro konkrétní části jako je například přihlášení, registrace, komentáře a podobně. Pro správné fungování by se nám mělo v pravé dolní části zobrazit ikonka pro reCaptcha která je znázorněna na obrázku výše.


Související téma:

Jak dokonale zabezpečit WordPress web před útoky hackerů
Zálohování a obnova dat WordPressu, které Vás nechají v klidu
Jak ochránit WordPress před kopírováním duplicitního textu


WordPress Tutoriál

0
0

Jeden komentář k „Jak ochránit WordPress proti spamu s Google reCaptcha v3“

  1. pyr napsal:

    Tohle je nejlepší plugin na spamy. Doporučuju.

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web