Jak ochránit WordPress formuláře pomocí reCaptcha

WordPress

Bezpečnost webových formulářů je pro každého správce webové stránky prioritou. Nejčastějším způsobem, jak se chránit proti nežádoucím spamovým⁢ zprávám, je využít reCaptcha – bezpečnostní službu vyvinutou společností Google. V tomto článku se podíváme‍ na plugin reCaptcha od ‌BestWebSoft, který umožňuje snadnou integraci této ​bezpečnostní služby do‍ WordPress formulářů.

Co umí ‍plugin reCaptcha by BestWebSoft

Plugin reCaptcha by BestWebSoft ⁢je‌ nástroj, který umožňuje přidávat reCaptcha​ na různé části vaší WordPress stránky. Můžete ji implementovat do kontaktního formuláře, komentářů, přihlašování či registrace uživatelů a mnoha dalších. Společnost⁢ BestWebSoft nabízí bezpečnostní klíče,⁢ které⁢ jsou potřebné pro⁤ implementaci reCaptcha do vašich formulářů a zabrání​ tak zneužití formulářů ze strany spamových botů.

Proč používat reCaptcha by ⁤BestWebSoft

Používání pluginu ‌reCaptcha by BestWebSoft má několik výhod. Jednou z hlavních je snadná instalace a aktivace pluginu ‍přímo z administrace vašeho WordPress webu. Další výhodou je možnost přizpůsobení vzhledu reCaptcha ⁣tak, aby ⁣seděla k designu vašeho webu. ⁢Plugin také nabízí⁣ možnost zobrazit reCaptcha pouze ‌uživatelům,​ kteří nejsou přihlášeni, aby se⁢ minimalizovalo obtěžování registrovaných uživatelů. Kromě toho můžete také nastavit maximální⁢ počet⁢ neúspěšných pokusů o odeslání formuláře, který zamezí útočníkům v opakovaném​ spamování vašich formulářů.

Jaké jsou výhody ‍používání pluginu

  • Jednoduchá instalace a aktivace přímo v administraci
  • Přizpůsobení vzhledu reCaptcha vašemu webu
  • Možnost ‍zobrazit reCaptcha pouze nepřihlášeným‍ uživatelům
  • Nastavení maximálního počtu neúspěšných pokusů o odeslání formuláře

Podobné pluginy jako ​je reCaptcha ​by BestWebSoft

Kromě pluginu reCaptcha by‌ BestWebSoft, existuje i několik dalších⁢ alternativ, které umožňují ochranu WordPress⁢ formulářů pomocí reCaptcha. Jednou z těchto alternativ je ⁤například Better‌ WordPress reCAPTCHA. Tento plugin nabízí podobné možnosti jako reCaptcha by BestWebSoft, ale s ⁤jiným uživatelským rozhraním a přístupem k nastavení.

Instalace pluginu přímo v administraci

  1. Přejděte do ​administrace vašeho WordPress webu
  2. Klikněte na “Plugins” v menu na ⁤levé straně obrazovky
  3. Klikněte na “Přidat nový”
  4. Vyhledejte “reCaptcha by ‍BestWebSoft”
  5. Klikněte na “Instalovat” a poté na “Aktivovat”
  6. Následujte instrukce na obrazovce k nastavení pluginu

 


 

Závěr: ReCaptcha by BestWebSoft je vynikajícím nástrojem pro ochranu WordPress formulářů proti spamu a zneužití. Díky snadnému používání a různým možnostem přizpůsobení, můžete rychle a efektivně zajistit bezpečnost vaší⁤ webové stránky. ‍Doporučujeme vyzkoušet tento plugin a ⁣prozkoumat další alternativy pro ochranu vašich formulářů pomocí ⁣reCaptcha.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma