5000+ bezplatných šablon pro Elementor a Gutenberg

WordPress

5000+⁤ bezplatných šablon pro Elementor a Gutenberg – to je to, co nabízí plugin Templately. Tento ⁤inovativní plugin je navržen tak, aby⁢ usnadnil tvorbu webových stránek pomocí těch nejmodernějších vizuálních editorů, jako je Elementor ⁣a ​Gutenberg. S ‌širokou⁤ škálou šablon, které ‌odpovídají ​různým žánrům a potřebám, je Templately nezbytným nástrojem pro každého, ⁢kdo se zabývá tvorbou webových stránek.

Co umí plugin Templately

Templately je vysoce výkonným⁣ pluginem, ⁤který umožňuje rychlou a snadnou tvorbu webových stránek. Obsahuje více než 5000 šablon, které jsou rozděleny do různých​ kategorií, jako jsou obchody, blogy, portfolio a mnoho dalšího. Tyto šablony lze ⁢jednoduše ⁣upravit a přizpůsobit podle vlastních potřeb ‌přes jednoduché uživatelské rozhraní ‍Templately. Díky tomu není třeba strávit hodiny⁣ nastavováním ⁤a designováním webové stránky – s Templately⁤ můžete‍ svou stránku vytvořit ‌během několika minut.

Proč používat Templately

Existuje několik důvodů, proč​ byste měli zvážit použití‌ pluginu Templately.⁣ Za prvé, je to skvělý způsob, jak ušetřit čas a energii při tvorbě webových stránek. Díky širokému výběru šablon nemusíte vytvářet stránku od začátku – stačí si vybrat šablonu, která odpovídá vašim potřebám a upravit ji podle‌ vlastního‍ vkusu. Za ⁣druhé, Templately je plně responzivní, což znamená, že vaše stránky budou vypadat skvěle na⁤ všech zařízeních. A konečně, Templately je snadno použitelný ⁤i ‌pro začátečníky, takže žádné zkušenosti s tvorbou webových stránek nejsou potřeba.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Široká škála šablon: Templately nabízí více ⁣než 5000 ⁣šablon, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.
  • Jednoduchá úprava: Upravování šablon v Templately je snadné⁣ a intuitivní díky uživatelsky ​přívětivému rozhraní.
  • Responzivní design: Stránky vytvořené pomocí Templately jsou automaticky responzivní a ‍vypadají‌ skvěle na všech zařízeních.
  • Přizpůsobitelnost: Všechny šablony lze snadno přizpůsobit podle vašich potřeb prostřednictvím dostupných možností.
  • Snadná instalace: Instalace Templately je rychlá a jednoduchá, ‌a to přímo z administrace vašeho webu.

Podobné pluginy jako je Templately

Existuje několik dalších podobných pluginů jako je Templately, ⁢které ‍nabízejí šablony pro Elementor a⁣ Gutenberg. Mezi ‌ně patří⁢ například Astra Starter Templates, Envato Elements – ​Template Kits nebo Ultimate Addons‍ for Gutenberg. Každý z těchto pluginů‍ má své vlastní výhody a nabízí rozmanité možnosti vytváření webových stránek.

Instalace pluginu přímo‌ v administraci

  1. Otevřete administraci ​svého‌ webu a přejděte do sekce “Plugins”.
  2. Klikněte ⁢na tlačítko‌ “Přidat nový” a vyhledejte plugin Templately.
  3. Klikněte na tlačítko “Instalovat” a po ‍dokončení instalace klikněte na tlačítko “Aktivovat”.
  4. Plugin Templately je nyní nainstalován a aktivován na vašem webu.

 


 

Závěr: Plugin Templately je skvělým nástrojem pro tvorbu webových stránek pomocí Elementoru a Gutenbergu. S více než 5000 šablonami a jednoduchým uživatelským ⁢rozhraním je Templately ideální⁣ volbou pro všechny, kteří ⁤chtějí​ rychle ⁤a snadno vytvořit skvělou webovou stránku. Jeho výhody jako široká škála šablon, jednoduchá úprava, responzivní design a‌ rychlá ⁣instalace​ ho staví na ​špičku mezi podobnými pluginy. Vyzkoušejte⁤ Templately ještě dnes⁣ a získejte šablony ​svých snů pro svou webovou stránku!

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma