Jak ve WordPressu na maintenance mode

WordPress

Jakmile se rozhodnete vytvořit webovou stránku ⁣pomocí WordPressu, ​pravděpodobně se dostanete až k fázi údržby, kdy ještě nechcete, aby stránka byla vidět veřejnosti. V takovém případě ​může být velmi užitečným nástrojem​ plugin CMP –⁣ Coming Soon & Maintenance Plugin od NiteoThemes. Tento plugin ‌vám umožní snadno nastavit ⁣režim údržby stránky, který zobrazuje uživatelům⁢ zprávu​ o ⁤chystaných změnách a ​tím minimalizuje rušivý⁢ vliv na provoz vašeho webu.

Co umí‍ plugin CMP –​ Coming ⁤Soon & Maintenance

CMP je plugin, který⁤ nabízí uživatelům jednoduchou a elegantní možnost nastavení režimu údržby stránky. Můžete ‍zobrazit ⁣upozornění s​ kontaktními ⁢informacemi‍ nebo o předpokládaném termínu ukončení údržby. ​Tento plugin také podporuje⁤ tvorbu uživatelsky přizpůsobitelných stránek s pozadím, textem a dalšími prvky, abyste‍ mohli zaujmout​ své návštěvníky. Pokud chcete navíc, můžete přidat i sociální ikony a kontaktní formulář, aby​ uživatelé mohli ⁤snadno s vámi komunikovat.

Proč používat CMP – Coming Soon & Maintenance⁣

Používání ‌CMP pluginu od NiteoThemes přináší několik výhod. Zaprvé je ⁢extrémně snadné ho použít, ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel WordPressu. Plugin nabízí intuitivní rozhraní s možností okamžitého náhledu⁤ změn, které provádíte.​ Dále, ‍díky‍ jeho flexibilitě můžete jednoduše přizpůsobit vzhled‍ a⁣ obsah režimu údržby stránky. Další⁢ výhodou⁢ je⁤ dostupnost českého jazykového balíčku, který⁢ umožňuje jednoduchou a‌ bezproblémovou lokalizaci pluginu do češtiny.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Jednoduché ⁣nastavení a používání
  • Flexibilita a přizpůsobivost ⁤vzhledu a obsahu
  • Přítomnost českého ‌jazykového balíčku
  • Přidání kontaktních informací a ​sociálních ikon⁣ pro ​snadnou komunikaci s⁣ uživateli
  • Schopnost poskytovat předběžné oznámení ‌o chystaných ​změnách a vyhnout se zbytečným otázkám od návštěvníků

Podobné pluginy jako je CMP – Coming Soon & ⁣Maintenance

Pokud ⁤CMP plugin od NiteoThemes není to pravé pro vás, existuje několik alternativních pluginů, které ​nabízí funkce podobné⁣ CMP.⁤ Mezi ně ⁤patří ⁤například Maintenance, Under Construction nebo WP‍ Maintenance Mode. Je možné je vyzkoušet⁤ a najít‍ ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace CMP pluginu je ‍velmi snadná a ‌můžete‌ ji provést přímo⁢ z⁤ administrace WordPressu. V sekci⁢ “Pluginy” klikněte na “Přidat nový” a vyhledejte plugin “CMP – Coming Soon ‌& Maintenance Plugin ⁤od NiteoThemes”. ​Klikněte na tlačítko “Instalovat” a následně na “Aktivovat”. Plugin je⁢ nyní připraven k použití. ⁤Pro nastavení režimu údržby a dalších funkcí najdete výběr možností v menu “CMP”.

 


 

Závěr: Plugin CMP – Coming Soon ‌& Maintenance Plugin ⁤od NiteoThemes je skvělým‍ nástrojem pro správu‍ režimu údržby na vaší WordPress stránce. Jeho jednoduché a intuitivní rozhraní spolu⁢ s​ možností přizpůsobení vzhledu a obsahu vám pomůže efektivně ​a profesionálně informovat uživatele o chystaných změnách. Ať už chcete vytvářet novou stránku nebo ‍provádět úpravy na stávající, CMP plugin vám poskytne⁤ kontrolu a flexibilitu, kterou potřebujete.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma