WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Přepínání mezi uživatelskými účty ve WordPressu

Vlastníte web s nainstalovaným redakčním systémem WordPress? Právě pro takový návštěvníky mé webové stránky mám další super vychytávku. Dnes si povíme o pluginu, který Vám dokáže snadno poskytne přepínání mezi uživatelskými účty. Super plugin pro rychlejší přihlášení.


Snadné přepínání účtů

Klikněte na tlačítko registrovaného účtu a máte hotovo! Hodí se, když testujete, jak bude Vaše webová stránka vypadat v různých uživatelských rolí. K tomu je potřeba více účtů s různými uživatelskými právy. S tímto pluginem snadno přepnete z administrátorského účtu na například účet návštěvníka. Snadno tak zjistíte, jestli jste v něčem neudělali chybu a hlavně, jak bude výsledek vypadat z jiných uživatelským účtů.


Jednodušší práce s výsledky

Tento plugin ulehčuje práci. Už nevyplňujte přihlašovací údaje. Toto je nejjednodušší způsob, jak přepínat mezi účty. Ulehčete si práci instalací tohoto jednoduchého pluginu. Začít můžete ještě dnes.


Plugin najdete v každé administraci redakčního systému WordPress ihned po přihlášení v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem »User Switching«.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *