Jak ve WordPressu přidat ikonu k položkám menu

WordPress

WordPress je jedním z nejpopulárnějších systémů pro správu obsahu na internetu. Jeho flexibilita a rozšiřitelnost jej činí oblíbenou volbou mezi uživateli.⁤ Jednou z funkcí, kterou můžete přidat do svého WordPress webu, je ikona k položkám ⁤menu. To může pomoci ⁢zlepšit vizuální ⁣vzhled vašeho webu a umožnit uživatelům snadnější orientaci.

Co umí plugin Menu Icons by‍ ThemeIsle

Plugin Menu Icons by ThemeIsle je užitečným rozšířením, které umožňuje přidat ikony k ⁤položkám menu​ ve WordPressu. Tento plugin je⁤ jednoduchý na‍ používání a nabízí širokou škálu ​možností pro výběr ikon. Na ‍výběr máte z mnoha různých ikonových sad⁣ a můžete také použít‍ vlastní ⁤ikony. Menu Icons by ThemeIsle je také ‍kompatibilní s dalšími populárními pluginy pro správu menu, ‌jako je například ⁤Max Mega Menu.

Proč používat Menu Icons by ThemeIsle

Existuje několik důvodů, ⁢proč byste​ měli zvážit ⁤použití pluginu Menu Icons by ThemeIsle. Zaprvé, ‍přidání ikon k položkám menu může vašemu webu ​dodat ⁢profesionálnější vzhled a zvýšit jeho vizuální atraktivitu. Ikony také usnadňují navigaci pro uživatele a umožňují jim snadno rozpoznat jednotlivé sekce nebo stránky. Dalším důvodem pro použití tohoto pluginu je jeho jednoduchá instalace a ‍použití. Stačí ⁢ho ‌nainstalovat a aktivovat ve vaší administraci WordPressu a ⁣můžete začít ⁢přidávat ikony k položkám menu.

Jaké jsou výhody používání pluginu

  • Přidání ikon k položkám menu zlepšuje vizuální vzhled webu a umožňuje uživatelům ​snadnější‌ navigaci.
  • Plugin Menu Icons by ThemeIsle nabízí ⁣širokou škálu ikonových sad a možnost použití vlastních ikon.
  • Plugin je jednoduchý na používání a⁤ kompatibilní s dalšími populárními pluginy pro správu menu.
  • Díky snadné instalaci a použití se můžete⁢ rychle a⁢ jednoduše dozvědět, ​jak přidat ikony​ k položkám menu​ ve WordPressu.

Podobné pluginy jako je ‍Menu Icons by ThemeIsle

Kromě⁤ pluginu Menu Icons by ThemeIsle existuje několik dalších podobných pluginů, které umožňují přidání‍ ikon k položkám menu ve‌ WordPressu. Patří sem například pluginy jako Menu Image, WP SVG Icons⁤ nebo Font Awesome Icons.

Instalace pluginu ‍přímo v administraci

  1. Přihlaste se do administrace WordPressu.
  2. Klikněte na sekci “Pluginy” v hlavním⁤ menu.
  3. Klikněte na tlačítko “Přidat nový”, které se⁢ nachází ‍v ​horní části ⁤stránky.
  4. Vyhledejte “Menu Icons by ThemeIsle” v poli‌ pro vyhledávání.
  5. Klikněte ⁣na tlačítko “Instalovat” u⁣ pluginu Menu Icons by ThemeIsle.
  6. Aktivujte plugin po úspěšném dokončení instalace.

 


 

Závěr: Použití pluginu ​Menu Icons by⁢ ThemeIsle je skvělým způsobem, jak přidat ikony k položkám menu ve WordPressu. Tento plugin vám nabízí širokou škálu možností pro výběr ikon a ​umožňuje vám jednoduše zlepšit vizuální vzhled vašeho webu. Navíc ⁤díky jednoduché instalaci a použití můžete rychle a snadno začít přidávat ikony k položkám menu. Použití ikon v menu má mnoho výhod ⁢a pomáhá ​uživatelům s orientací ‍na webu. Nezapomeňte vyzkoušet⁢ také podobné pluginy, ‍které⁤ nabízejí⁢ podobné funkcionality.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma