Jak ve WordPressu zobrazit seznam nejčtenější příspěvky

WordPress

V každém blogu je důležité sledovat, které příspěvky mají největší zájem čtenářů. To je důležitý ukazatel popularity a zároveň nám může‌ pomoci vylepšit obsah našeho blogu. V tomto článku se podíváme na plugin WordPress Popular Posts, ‌který vám umožní jednoduše zobrazit​ seznam nejčtenějších příspěvků na vašem webu.

Co umí plugin WordPress Popular⁣ Posts

WordPress⁤ Popular Posts je bezplatný plugin, který vám umožňuje snadno⁤ zobrazit seznam nejčtenějších příspěvků na vašem webu. Plugin přichází s mnoha funkcemi, které vám umožní přizpůsobit vzhled podle vašich potřeb. Například můžete nastavit časové období, které chcete zahrnout při získávání dat o popularitě příspěvků, a také si ​můžete vybrat, jestli chcete zobrazit nejpopulárnější příspěvky na základě počtu zobrazení,‍ komentářů nebo sdílení na sociálních sítích.

Proč používat WordPress Popular Posts

Existuje několik ⁤důvodů, proč je plugin WordPress Popular Posts skvělým nástrojem pro sledování nejčtenějších příspěvků na vašem webu. Především vám umožňuje získat cenné informace ‍o preferencích⁣ vašich čtenářů a ⁤přizpůsobit obsah svého blogu tak, aby lépe odpovídal jejich zájmům.‌ Dále vám plugin poskytuje možnost vylepšit navigaci na vašem webu, protože můžete zobrazovat seznam⁣ nejpopulárnějších příspěvků na stránce v ⁢hlavním menu. To čtenářům usnadní⁤ přístup ke zdrojům, které je ⁤nejvíce zajímají.

Jaké‌ jsou výhody používání pluginu

 • Jednoduchá instalace a konfigurace
 • Přizpůsobitelné nastavení pro zobrazení seznamu nejčtenějších příspěvků
 • Získávání cenných informací o ⁣preferencích vašich čtenářů
 • Možnost vylepšit navigaci na webu
 • Podpora pro vícejazyčné weby

Podobné pluginy jako je WordPress Popular Posts

Pokud hledáte alternativní řešení k pluginu ⁣WordPress Popular Posts, existuje několik dalších podobných pluginů, které poskytují podobné funkcionality.⁣ Mezi nejpopulárnější pluginy ‍patří Top⁤ 10, wp-statistics a post-views-counter. Každý z těchto pluginů má své unikátní vlastnosti a výhody, a proto je dobré s nimi⁢ experimentovat a najít ten⁣ nejvhodnější pro váš ‍web.

Instalace pluginu přímo ⁤v administraci

 1. Přihlaste se do svého administrátorského účtu na WordPressu
 2. Přejděte do sekce “Plugins” a klikněte na “Add New”
 3. Vyhledejte plugin “WordPress Popular Posts”
 4. Klikněte na tlačítko “Install Now” vedle názvu pluginu
 5. Po dokončení instalace klikněte na ‌tlačítko “Activate Plugin”
 6. Nyní se můžete vrátit do svého přizpůsobovacího rozhraní a konfigurovat plugin podle svých‍ potřeb

 


 

Závěr: Plugin WordPress Popular Posts je skvělým nástrojem pro zobrazení ⁤seznamu nejčtenějších příspěvků na vašem ⁣webu.‍ Díky němu získáte cenné informace o preferencích čtenářů⁣ a můžete lépe přizpůsobit obsah svého ‍blogu. Navíc ⁤vám plugin umožní vylepšit navigaci na webu a usnadnit čtenářům přístup k nejpopulárnějším příspěvkům. Pokud chcete sledovat popularitu svých článků a zlepšit​ celkovou přehlednost vašeho webu, plugin WordPress Popular Posts je pro vás správnou volbou.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma