Jak ve WordPressu hromadně změnit velikost velkých obrázků

WordPress

Pokud​ provozujete webovou stránku vytvořenou pomocí platformy WordPress, pravděpodobně jste se již setkali s problémem, jak hromadně změnit velikost velkých obrázků. Například při změně šablony nebo při vylepšování rychlosti načítání stránky může být potřeba upravit velikost všech obrázků na webu.‌ Naštěstí existuje řešení v podobě pluginu Force Regenerate Thumbnails, který vám usnadní tento ‌proces.

Co umí plugin Force Regenerate Thumbnails

Force Regenerate Thumbnails ‌je plugin pro WordPress, který vám umožňuje jednoduše⁢ hromadně změnit velikost obrázků na ​vašem webu. Po instalaci tohoto pluginu můžete snadno vybrat, ‍které obrázky chcete upravit a jakou ⁤velikost budou mít. Plugin poté automaticky provádí proces přegenerování miniatur ve vybraných velikostech.

Důležité je⁢ také vyzdvihnout, že plugin ‍Force Regenerate Thumbnails neprovádí žádné změny na původních obrázcích.⁢ Pouze vytváří a aktualizuje minimatury ve specifikovaných velikostech. To znamená, že se nemusíte bát, ​že ⁣byste nějakým způsobem poškodili nebo ztratili⁤ původní obrázky.

Proč používat⁤ Force Regenerate Thumbnails

Existuje několik důvodů, proč byste měli zvážit použití pluginu Force Regenerate Thumbnails:

  1. Snadná úprava velikosti obrázků: Plugin vám umožňuje rychle a jednoduše změnit velikost ⁣všech​ obrázků na ​vašem ⁢webu bez zbytečného manuálního úsilí.
  2. Zlepšení rychlosti načítání stránky: Menší obrázky se rychleji ‍načítají, což může výrazně zlepšit dobu ‍načítání vaší webové stránky a tím zlepšit uživatelskou zkušenost.
  3. Kvalitní vzhled webu: Díky přesným úpravám velikosti obrázků můžete zajistit, že se ‍všechny obrázky na vašem webu‍ budou ve správných rozměrech zobrazovat a budou vypadat esteticky.

Podobné ⁤pluginy ‍jako je Force Regenerate⁣ Thumbnails

Kromě pluginu ​Force ⁣Regenerate Thumbnails ‌existuje na trhu řada dalších podobných pluginů, které⁤ splňují podobné funkce. Některé z těchto alternativních pluginů zahrnují ⁢Regenerate Thumbnails, Regenerate Images, nebo EWWW Image Optimizer. Každý z těchto pluginů se liší trochu ve svých funkcích, takže doporučuji vyzkoušet a najít ten nejvhodnější pro váš konkrétní projekt.

Instalace⁤ pluginu přímo⁣ v administraci

Instalace pluginu Force Regenerate Thumbnails je jednoduchá. Stačí se přihlásit do ‍administrace WordPressu a v​ menu vlevo vybrat “Přidat nový plugin”. V ​okně pro vyhledávání pluginu zadejte “Force Regenerate Thumbnails” a​ klikněte na tlačítko “Najít”. Mezi výsledky by se měl zobrazit plugin Force Regenerate Thumbnails od vývojáře Pedro Elsner. Klikněte na​ tlačítko “Instalovat”, poté na tlačítko “Aktivovat” a plugin bude připraven ‌k použití.

 


 

Závěr: Plugin Force Regenerate Thumbnails je skvělým nástrojem pro správu velkých obrázků na vašem webu postaveném na WordPressu. Jeho funkce umožňují snadnou hromadnou‌ změnu velikosti obrázků bez ztráty kvality nebo poškození původních souborů. Použití tohoto pluginu může výrazně zlepšit rychlost načítání stránky a​ poskytnout vám kontrolu‍ nad vzhledem vašeho webu. Vyzkoušejte‌ plugin Force Regenerate Thumbnails‌ a uvidíte, jak může jednoduchý ​plugin⁤ vylepšit váš web.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma