Jak snadno upravit údaje v zápatí stránek ve WordPressu

WordPress

Při tvorbě webových stránek v WordPressu se často setkáváme s potřebou úpravy údajů v zápatí, jako jsou autorská práva, odkazy na témata nebo vývojáře. Tato úprava může být nejen estetická, ale také důležitá z právního hlediska. Řešení této úlohy může být jednoduché, díky pluginu “Remove Footer Credit”, který umožňuje snadno upravovat informace v zápatí stránek bez nutnosti zásahu do kódu.

Co umí plugin Remove Footer Credit

“Remove Footer Credit” je užitečný plugin, který umožňuje snadno a rychle upravit údaje v zápatí stránek WordPressu. Jeho hlavní funkcí je odstranění nebo úprava automaticky vložených údajů, jako jsou odkazy na autora, téma nebo vývojáře.

Proč používat Remove Footer Credit

Tento plugin je vhodný pro uživatele WordPressu, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad informacemi v zápatí svých stránek, aniž by museli zásahy do kódu. Umožňuje snadnou personalizaci webových stránek a zachování profesionálního vzhledu.

Podobné pluginy jako je Remove Footer Credit

Existuje několik podobných pluginů, které nabízejí možnost úpravy údajů v zápatí stránek, jako je “Footer Putter”, “Footer Edit” nebo “WP Footer”. Každý z těchto pluginů má své vlastní funkce a rozhraní, které mohou být vhodné pro různé potřeby uživatele.

Instalace pluginu přímo v administraci

  1. Přihlaste se do administrace WordPressu.
  2. Přejděte do sekce “Pluginy” a klikněte na “Přidat nový”.
  3. Do vyhledávacího pole zadejte název pluginu “Remove Footer Credit”.
  4. Klikněte na tlačítko “Nainstalovat” a poté na “Aktivovat”.
  5. Po aktivaci pluginu najdete možnost jeho konfigurace v sekci “Nastavení” nebo přímo v menu “Vzhled” -> “Upravit zápatí”.

 


 

Závěr: Plugin “Remove Footer Credit” je užitečným nástrojem pro správu údajů v zápatí stránek WordPressu. Jeho snadná instalace a jednoduché použití umožňuje uživatelům efektivně personalizovat své webové stránky a zajistit profesionální vzhled bez nutnosti zásahu do kódu. S tímto pluginem získáte plnou kontrolu nad informacemi v zápatí a můžete je libovolně upravovat podle svých potřeb.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma