Jak ochránit e-mailové adresy na webu s pluginem Email Encoder

WordPress

Při správě webových stránek je ochrana uživatelských údajů klíčovou prioritou. Jednou z častých hrozeb jsou spamové roboty, které sbírají veřejně dostupné e-mailové adresy z webu. WordPress nabízí řešení v podobě pluginu Email Encoder, který dokáže efektivně chránit e-mailové adresy před automatizovaným sběrem. Podívejme se podrobněji na to, co tento plugin nabízí a proč je jeho použití důležité.

Co umí plugin Email Encoder

Plugin Email Encoder pracuje tak, že konvertuje e-mailové adresy na webu do kódů, které jsou pro lidi snadno čitelné, ale obtížně zpracovatelné pro roboty. Tímto způsobem je e-mailová adresa chráněna před sběrem roboty, které procházejí webové stránky ve snaze najít kontaktní informace. Plugin umí kódovat e-mailové adresy na různých částech stránky, včetně textu, odkazů a HTML kódu.

Proč používat Email Encoder

Použití pluginu Email Encoder má několik výhod. Zaprvé, chrání soukromí uživatelů tím, že skrývá jejich e-mailové adresy před sběrem roboty. Dále, snižuje množství nevyžádaných e-mailů, které uživatelé obdrží, jelikož jejich e-mailové adresy nejsou snadno dostupné pro spamové kampaně. Navíc, zachovává profesionální vzhled webové stránky, jelikož e-mailové adresy jsou stále viditelné pro uživatele.

Podobné pluginy jako je Email Encoder

Kromě pluginu Email Encoder existuje na trhu několik dalších pluginů, které nabízejí podobnou funkcionalitu. Mezi tyto patří například “Antispam Bee”, “WP-SpamShield” a “WPBruiser {no- Captcha anti-Spam}”. Každý z těchto pluginů má své vlastní metody ochrany před spamem a je vhodný pro různé typy webových stránek.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu Email Encoder je snadná a probíhá přímo z administrace WordPressu. Stačí přejít do sekce “Plugins” a poté kliknout na “Přidat nový”. Vyhledejte plugin “Email Encoder” a klikněte na tlačítko “Instalovat”. Po dokončení instalace aktivujte plugin a nastavte si jeho preferované možnosti ochrany e-mailových adres.

 


 

Závěr: Plugin Email Encoder je účinným nástrojem pro ochranu e-mailových adres na webových stránkách postavených na platformě WordPress. Jeho schopnost zakódovat e-mailové adresy a chránit je před spamovými roboty přispívá k bezpečnosti a soukromí uživatelů. Pokud hledáte spolehlivý způsob, jak chránit kontaktní informace na svých stránkách, Email Encoder je skvělou volbou.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma