Jak přidat v administraci WordPressu CSS ​a JS ​kód

WordPress

Plugin Simple Custom CSS and JS ⁢je nástroj, který umožňuje⁤ přidávat​ vlastní CSS a‌ JS kód na WordPress web. Umí toho​ mnohem víc než jeho název napovídá. V ⁤tomto ‌článku si ⁤představíme, co plugin umí, proč ho používat a jaké⁣ jsou jeho výhody.

Co umí plugin Simple Custom CSS and JS

Simple Custom CSS and JS je plugin, který umožňuje přidávat ​vlastní ⁣CSS a JS kód do WordPress webu. Jednoduše ⁣nainstalujete a aktivujete plugin a poté můžete začít vytvářet a ‍vkládat vlastní kód. Plugin nabízí dvě základní možnosti ‌- vložení kódu ‌přímo do hlavičky ⁢stránky nebo do patičky webu. Je také možné omezit načítání kódu pouze ⁣na vybrané stránky nebo příspěvky, pomocí podmínek.

Další funkcionalitou pluginu je ​možnost nahrazování CSS a JS ‌souborů. To znamená, že se vybrané soubory načteme přímo ⁤pomocí pluginu a nemusíme ⁣je přidávat ⁤do šablony webu. Plugin také nabízí možnost vytvoření vlastních JavaScriptových funkcí přímo v administraci WordPressu.

Proč používat Simple Custom CSS and JS

Používání pluginu Simple Custom‍ CSS and‌ JS​ má řadu výhod. Především je to ‍velmi jednoduchý způsob, jak přidat ‍vlastní CSS a JS kód‌ na WordPress web, aniž byste museli upravovat šablonu nebo používat jiné složité nástroje. Plugin je ‍navíc plně kompatibilní s ostatními šablonami a dalšími pluginy.

Další výhodou je možnost rychle a ​snadno‌ upravit vzhled webu pomocí CSS. Můžete například změnit barvy,‌ velikosti písma, pozadí nebo další vlastnosti elementů na webu. Plugin je také užitečný pro přidání vlastních JavaScriptových funkcí, ⁣jako ‍je například‌ interaktivní formulář, posuvníky, ⁢animace a ⁣další.

Plugin ⁢také nabízí možnost nahrazování souborů. To znamená, že se vybrané CSS a JS soubory načteme přímo pomocí pluginu, což zvyšuje rychlost načítání stránky. Díky tomu je web rychlejší a uživatelé načítají⁣ pouze ten kód, který opravdu potřebují.

Jaké jsou ⁣výhody používání pluginu

 • Jednoduchá⁤ instalace⁢ a použití přímo ⁤v administraci WordPressu
 • Možnost ​přidávat vlastní CSS ⁣a JS kód bez úprav šablony
 • Kompatibilita s ostatními⁢ šablonami a pluginy
 • Rychlá úprava ⁣vzhledu webu pomocí CSS
 • Přidání vlastních JavaScriptových funkcí přímo v administraci
 • Možnost nahrazování souborů pro rychlejší načítání stránek

Podobné pluginy​ jako je ⁣Simple Custom CSS and JS

Existuje několik ​podobných pluginů, ⁢které umožňují přidávat vlastní CSS a JS kód na WordPress ⁤web. Mezi ně patří například pluginy Custom CSS &‌ JS, Simple Custom CSS, WP Add Custom CSS a další. Tyto pluginy mají podobnou funkčnost,‌ avšak plugin Simple Custom CSS and JS je velmi populární⁤ díky své jednoduchosti a spolehlivosti.

Instalace pluginu přímo v administraci

 1. Přihlaste se do administrace svého WordPress webu
 2. Přejděte do sekce Pluginy
 3. Klikněte na tlačítko “Přidat nový” a vyhledejte plugin Simple Custom⁤ CSS and JS
 4. Klikněte na tlačítko “Nainstalovat” a poté “Aktivovat”
 5. Nyní máte plugin Simple Custom CSS and ‌JS nainstalovaný ‌a aktivovaný​ na svém webu

 


 

Závěr: Plugin Simple Custom CSS⁢ and JS je skvělým nástrojem pro⁢ přidávání vlastního⁤ CSS ​a JS ​kódu na WordPress web. Jeho jednoduchá instalace a použití přímo v administraci ‍WordPressu ho ⁢dělá oblíbeným mezi uživateli. Plugin nabízí⁣ mnoho výhod, jako je rychlá úprava vzhledu webu pomocí CSS, přidání vlastních JavaScriptových funkcí a možnost nahrazování souborů pro rychlejší načítání stránek. Pokud hledáte efektivní způsob, jak upravit vzhled a funkcionalitu vašeho‍ WordPress webu, plugin Simple Custom CSS and JS je tou‍ správnou volbou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma