Jak vytvořit ve WordPressu obsahový seznam

WordPress

V digitálním světě, kde pozornost čtenářů je krátká a konkurence je silná, je důležité zajistit, aby vaše webové stránky nabízely co nejlepší uživatelskou zkušenost. Jedním z klíčových prvků je usnadnění navigace na stránce a zvýšení přehlednosti obsahu. V tomto směru se WordPress plugin LuckyWP Table of Contents stal nenahraditelným pomocníkem. Tento plugin umožňuje snadnou tvorbu obsahového seznamu, který uživatelům usnadňuje orientaci na vašem webu.

Co umí plugin LuckyWP Table of Contents

LuckyWP Table of Contents je nástroj, který automaticky generuje seznam obsahu na základě nadpisů ve vašich článcích či stránkách. Jeho hlavními funkcemi jsou:

 1. Automatické generování obsahového seznamu: Plugin prochází váš obsah a identifikuje nadpisy, na základě nichž vytváří strukturovaný seznam. To značně usnadňuje uživatelům navigaci a rychlý přístup k požadovaným informacím.
 2. Možnost nastavení: LuckyWP Table of Contents nabízí širokou škálu možností nastavení vzhledu a chování obsahového seznamu. Uživatelé mohou upravit barvy, styl či umístění seznamu podle svých preferencí a designu svých stránek.
 3. Podpora pro různé typy obsahu: Plugin není omezen pouze na klasické články. Můžete ho použít i na stránkách, portfoliu nebo jiných částech vašeho webu, kde je důležité zvýraznit strukturu obsahu.

Proč používat LuckyWP Table of Contents

Existuje několik důvodů, proč je LuckyWP Table of Contents skvělým doplňkem pro vaše WordPress stránky:

 1. Zlepšuje uživatelskou zkušenost: Snadná navigace a rychlý přístup k požadovaným informacím zvyšují spokojenost návštěvníků vašeho webu.
 2. Zvyšuje čitelnost: Strukturovaný obsahový seznam usnadňuje čtenářům orientaci a rychlejší porozumění obsahu vašich článků.
 3. Pomáhá se SEO: Obsahový seznam může pomoci vyhledávačům lépe porozumět obsahu vašich stránek a zlepšit tak jejich pozici ve výsledcích vyhledávání.
 4. Flexibilita: Plugin nabízí široké možnosti nastavení, díky čemuž ho můžete přizpůsobit vzhledu a potřebám svých stránek.

Podobné pluginy jako je LuckyWP Table of Contents

Pokud vás LuckyWP Table of Contents zaujal, můžete se také podívat na následující podobné pluginy:

 1. TOC+: Tento plugin nabízí pokročilé funkce pro tvorbu obsahových seznamů, včetně možnosti zahrnutí obrázků či ikon do seznamu.
 2. Easy Table of Contents: Další oblíbený plugin pro tvorbu obsahových seznamů, který je snadno konfigurovatelný a nabízí širokou škálu možností nastavení.
 3. CM Table of Contents: Plugin, který umožňuje vytvářet obsahové seznamy na základě štítků v HTML kódu, což je užitečné pro pokročilé uživatele, kteří preferují manuální nastavení.

Instalace pluginu přímo v administraci

Nainstalovat LuckyWP Table of Contents je snadné:

 1. Přihlaste se do administrace WordPressu.
 2. Přejděte do sekce “Pluginy” a klikněte na “Přidat nový”.
 3. Do vyhledávacího pole zadejte “LuckyWP Table of Contents” a stiskněte klávesu Enter.
 4. Klikněte na tlačítko “Instalovat” a poté na “Aktivovat”.
 5. Po aktivaci pluginu najdete možnosti nastavení pod “Nástroje” > “Obsahový seznam”.

Po provedení těchto kroků bude LuckyWP Table of Contents aktivován na vašem webu a můžete začít využívat jeho výhody pro zlepšení struktury a přehlednosti obsahu.

 


 

Závěr: WordPress plugin LuckyWP Table of Contents je neocenitelným nástrojem pro zlepšení struktury a přehlednosti obsahu na vašem webu. Jeho schopnost automaticky generovat obsahový seznam z nadpisů vašich článků usnadňuje navigaci uživatelům a zvyšuje čitelnost obsahu. Díky široké škále možností nastavení si můžete plugin přizpůsobit svým potřebám a designu vašich stránek. Pokud hledáte efektivní způsob, jak vylepšit uživatelskou zkušenost a zvýšit přehlednost vašich článků, LuckyWP Table of Contents je tou správnou volbou.

Nainstalujte tento plugin ještě dnes a pozvedněte kvalitu vašeho obsahu na novou úroveň!

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma