Jak ve WordPressu posílat hromadné emaily

WordPress

V dnešní době je nezbytné umět efektivně komunikovat se svými čtenáři či zákazníky. Jedním ​z nejefektivnějších způsobů komunikace ⁢je‍ hromadné⁣ posílání⁤ emailů. Pokud provozujete webovou stránku ⁣postavenou na platformě WordPress, nejoblíbenějšího správce obsahu na ‍světě, ‍můžete ⁣využít plugin Icegram Express, který vám ⁣usnadní posílání těchto hromadných emailů.

Co umí plugin Icegram Express

Icegram Express je plugin pro WordPress, který umožňuje snadné a rychlé posílání hromadných emailů. Díky tomuto pluginu můžete⁢ zasílat personalizované emaily svým čtenářům či zákazníkům a lépe s nimi komunikovat. Icegram Express nabízí bohaté ‌možnosti⁣ nastavení, jako je například volba cílových skupin odběratelů, plánování ⁣odesílání, automatické reagování na⁣ konkrétní‌ události⁣ na webu a mnoho dalšího.

Proč ‍používat Icegram​ Express

Využití pluginu Icegram Express má⁢ mnoho výhod.⁤ Zaprvé, umožňuje vám snadno ⁣spravovat⁢ a​ segmentovat seznamy odběratelů. Díky tomu můžete posílat emaily pouze těm uživatelům, kterým je obsah ‌relevantní. Plugin také nabízí možnost personalizace ​emailů, což výrazně zvyšuje jejich účinnost. Další výhodou je plánování odesílání, které vám ⁢umožní naplánovat odeslání emailů na přesný čas a⁣ tím se vyhnout ‌rušivému zasílání ve špatný ‌čas.

Jaké jsou ⁤výhody používání pluginu

  • Snadná správa‍ a segmentace ⁤seznamů ⁢odběratelů
  • Odesílání personalizovaných emailů
  • Plánování ⁤odesílání na přesný čas
  • Možnost ⁢automatického reagování na události ⁢na webu
  • Důkladné statistiky ⁣o ⁣otevřených ⁢emailů a ‍kliknutích

Podobné pluginy jako je ⁢Icegram Express

Vedle pluginu ⁢Icegram Express existuje několik dalších podobných pluginů pro WordPress, které umožňují hromadné posílání‌ emailů. Mezi nejznámější patří ⁢Napier Email Marketer, Newsletter, nebo MailChimp for WordPress. Každý ⁢z těchto pluginů má své specifické vlastnosti a výhody, takže je dobré ⁤provést nějaké srovnání a vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu‍ Icegram Express je⁤ velmi jednoduchá. Stačí ‍se ⁣přihlásit do administrace​ svého webu postaveného na WordPressu,‍ vyhledat sekci Plugins a kliknout na tlačítko “Přidat nový”. Ve⁣ vyhledávacím poli⁢ zadejte “Icegram ⁢Express” a po nalezení pluginu klikněte⁣ na ⁤tlačítko ‍”Instalovat”. Po úspěšné instalaci již můžete plugin aktivovat a začít ho používat pro⁢ hromadné posílání​ emailů.

 


 

Závěr: Hromadné posílání emailů může ‍být velmi užitečným nástrojem pro ‌komunikaci se⁢ svými čtenáři či zákazníky. Díky pluginu Icegram​ Express je⁤ tento proces zjednodušen‌ a ​zefektivněn. S⁢ jeho⁣ pomocí můžete vytvářet personalizované emaily, ‌spravovat seznamy ⁣odběratelů, plánovat odesílání a získávat ‌důkladné statistiky. Pokud ‌provozujete⁣ webovou ‌stránku na platformě WordPress, není nic jednoduššího než ⁤nainstalovat si tento skvělý plugin přímo v administraci a začít jej používat hned teď.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma