Tvorba webu ve WordPressu: Nejpoužívanější redakční systém zdarma

Jak ve WordPressu naklonovat příspěvky a stránky

WordPress

Vytvoření nové stránky nebo příspěvku v ‍systému WordPress může být‌ časově náročné, zejména pokud chcete‍ vytvořit podobné stránky nebo příspěvky s podobným‍ obsahem. Naštěstí existuje plugin DUPLICATE PAGE, který vám umožňuje jednoduše naklonovat existující stránky a příspěvky. V tomto článku vám ⁢představíme tento⁢ užitečný nástroj a vysvětlíme vám, jak ho používat.

Co umí plugin DUPLICATE PAGE

Plugin DUPLICATE PAGE je jednoduchý​ nástroj, který vám umožňuje rychle naklonovat⁢ stránky a ⁤příspěvky‍ ve WordPressu. Stačí jediným kliknutím⁢ duplikovat ‌existující obsah a vytvořit nový identický příspěvek nebo stránku. Plugin zachovává veškeré informace, jako je obsah, titulek, nastavení formátování a také‍ všechny přílohy a obrázky připojené k původnímu⁣ příspěvku nebo stránce.

DUPLICATE PAGE také⁢ poskytuje možnost naklonovat stránky z archivu, což ‌je užitečné například při vytváření různých verzí‍ webových stránek nebo při rychlém vytváření testovacích ⁣stránek. Plugin je ​snadno ovladatelný a intuitivní, což⁤ znamená, že budete moci jednoduše vytvářet ​kopie stránek a příspěvků bez nutnosti ‌ručního duplikování jejich obsahu.

Proč používat DUPLICATE PAGE

Existuje několik důvodů, proč byste měli zvážit použití pluginu DUPLICATE PAGE při práci se stránkami a příspěvky ve⁢ WordPressu. Zaprvé, umožňuje vám ‌ušetřit čas a úsilí při vytváření podobných stránek nebo⁢ příspěvků. Místo toho, abyste ručně kopírovali⁣ obsah ‌a​ nastavení, stačí jednoduše použít​ plugin DUPLICATE PAGE a vytvořit duplikát‌ v jediném kliknutí.

Další výhodou pluginu je zachování‌ všech ⁢příloh a‌ obrázků ​připojených k⁣ původnímu příspěvku nebo stránce. To znamená, že nemusíte znovu přidávat nebo‍ odkazovat na ⁢stejný obsah, což usnadňuje práci s velkým ⁣množstvím⁣ stránek nebo ⁢příspěvků, které⁢ sdílejí ​podobné prvky.

Naklonování ⁢stránek⁤ je také užitečné pro vytváření testovacích verzí nebo pro rychlé⁢ vytvoření ⁢nových stránek na základě již existujícího obsahu. Plugin DUPLICATE PAGE vám umožňuje efektivněji pracovat⁣ s vaším webem a rychle vytvářet a upravovat stránky bez nutnosti duplikovat celý proces ⁤vytváření stránky přímo od začátku.

Jaké jsou výhody⁢ používání pluginu

  • Ušetření ⁣času: ⁤ Plugin DUPLICATE PAGE vám umožňuje vytvářet ⁢duplicity​ stránek a příspěvků jediným kliknutím, což vám ušetří ⁢mnoho času při práci s podobným obsahem.
  • Zachování příloh: Plugin ‍automaticky zachovává všechny přílohy a obrázky připojené k originálním ‌stránkám a příspěvkům, takže nemusíte ručně znovu přidávat⁣ nebo odkazovat na ně.
  • Flexibilita: Plugin vám umožňuje jednoduše vytvářet testovací stránky nebo rychle upravovat existující⁤ obsah. Můžete také jednoduše vytvářet různé verze stránek se ⁢stejnými prvky.

Podobné pluginy jako​ je DUPLICATE PAGE

Kromě‍ pluginu⁤ DUPLICATE PAGE existuje také několik dalších podobných pluginů, které vám mohou​ pomoci⁤ při duplikování stránek a příspěvků​ ve WordPressu. Mezi tyto pluginy patří ‌například CLONE PAGE, DUPLICATE POST a YOAST DUPLICATE POST. Tyto⁣ pluginy nabízejí podobné ⁣funkce jako DUPLICATE PAGE a mohou být ⁣také⁤ užitečnými nástroji při práci s ‌vaším webovým obsahem.

Instalace pluginu přímo v administraci

Pro‍ instalaci‌ pluginu DUPLICATE PAGE přímo v administraci systému WordPress postupujte následovně:

  1. Přihlaste se do administrace WordPressu.
  2. Přejděte ⁤na‌ stránku “Plugins”‌ (Pluginy) v levém menu.
  3. Na stránce “Plugins” klikněte na⁣ tlačítko “Add New” (Přidat nový).
  4. Vyhledejte plugin “DUPLICATE PAGE” v vyhledávacím​ poli v pravém horním rohu.
  5. Jedné kliknutím na tlačítko “Install ⁣Now” (Nainstalovat nyní) nainstalujte ​plugin.
  6. Po úspěšné ⁣instalaci​ klikněte na tlačítko “Activate” (Aktivovat) pro aktivaci pluginu.

 

Po aktivaci je‍ plugin DUPLICATE PAGE připravený ⁤k použití. Uvidíte novou‍ možnost “Duplicate This”‍ (Duplikovat‍ tohle) vedle vašich ‌stránek a ⁤příspěvků ve správě⁢ WordPressu. Stačí kliknout na‍ tuto možnost a vytvořit si kopii vašeho obsahu jediným​ kliknutím.

 


 

Závěr: Plugin⁣ DUPLICATE PAGE je skvělým nástrojem pro ‌nakládání se⁢ stránkami a příspěvky ve WordPressu. Umožňuje⁤ vám rychle vytvářet⁤ kopie ‍existujících obsahů, ⁢což vám ušetří čas a‍ usnadní‌ práci se podobnými stránkami. Plugin také zachovává veškeré přílohy a obrázky připojené ⁢k originálním příspěvkům a stránkám, což ⁣vám dává větší flexibilitu při ⁣vytváření a upravování obsahu.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma