Jak ve WordPressu nahrát soubory ze serveru

WordPress

Vytváření obsahu ve WordPressu může být občas vyčerpávající, zejména pokud potřebujete nahrát velké množství souborů přímo ze serveru. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak usnadnit tento proces pomocí pluginu nazvaného “Add From Server”. Tento plugin poskytuje uživatelům WordPressu snadný způsob, jak přenášet soubory přímo z jejich serveru do média WordPressu.

Co umí plugin Add From Server

Plugin “Add From Server” umožňuje uživatelům nahrávat soubory přímo z adresáře serveru do knihovny médií WordPressu. To znamená, že místo trávení času kopírováním souborů z jednoho místa na druhé a poté je nahrávat do WordPressu, můžete tyto soubory přenést přímo pomocí tohoto pluginu. Plugin rovněž umožňuje filtrování souborů podle typu a datumu.

Proč používat Add From Server

Existuje několik důvodů, proč byste měli zvážit použití pluginu “Add From Server” ve WordPressu. Zaprvé, šetří čas a úsilí tím, že umožňuje přenos souborů přímo ze serveru do WordPressu bez nutnosti stahování a nahrávání ručně. Za druhé, umožňuje správu souborů přímo v jejich původním umístění na serveru, což může být užitečné pro organizaci obsahu. Nakonec, plugin je snadno ovladatelný a přináší uživatelsky přívětivé rozhraní.

Podobné pluginy jako je Add From Server

Existuje několik alternativních pluginů, které nabízejí podobné funkce jako “Add From Server”. Mezi ně patří například “Media from FTP” nebo “FileBird”. Každý z těchto pluginů má své vlastní jedinečné vlastnosti a uživatelské rozhraní, takže je vhodné zvážit různé možnosti a vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Instalace pluginu přímo v administraci

Nainstalovat plugin “Add From Server” ve WordPressu je jednoduché. Stačí přejít do sekce “Pluginy” v administraci WordPressu a vyhledat plugin “Add From Server”. Poté klikněte na tlačítko “Instalovat” a následujte pokyny k aktivaci pluginu. Po aktivaci pluginu budete moci začít používat jeho funkce k přenosu souborů přímo ze serveru do WordPressu.

 


 

Závěr: Plugin “Add From Server” je užitečným nástrojem pro každého uživatele WordPressu, který potřebuje pravidelně přenášet soubory z serveru do svého webu. Díky jeho jednoduchému použití a užitečným funkcím může tento plugin výrazně usnadnit správu médií ve WordPressu a šetřit čas při vytváření obsahu. Nakonec, používání tohoto pluginu může přispět k efektivnějšímu a pohodlnějšímu provozu vašeho webu postaveného na WordPressu.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma