Jak udělat sloupec na který lze kliknout v Elementoru

WordPress

Make Column Clickable ⁤Elementor je skvělý plugin, který umožňuje jednoduchým způsobem vytvořit⁤ sloupec, na​ který lze kliknout v Elementoru. Tato funkce může být velmi užitečná při tvorbě webových stránek, protože umožňuje ‌snadno přidat interaktivitu a zvýšit uživatelský zážitek. V tomto článku se podíváme ​na to, jak plugin Make Column Clickable Elementor funguje a jak⁢ vytvořit ⁢klikací sloupec ve ‍svém projektu.

Co umí plugin Make Column Clickable Elementor

Make Column Clickable Elementor je plugin, který ‌přidává do Elementoru‍ nový prvek nazvaný “Clickable Column”. Tento prvek umožňuje jednoduchou změnu sloupce na klikací odkaz. Můžete ‍nastavit ⁤cílový odkaz, otevření odkazu v novém​ okně nebo záložce a přidat další CSS třídy⁣ pro další stylizaci. Plugin⁢ je​ snadno použitelný a nastavení je přehledné, což umožňuje jednoduchou tvorbu klikacího sloupce.

Proč používat​ Make Column Clickable Elementor

Existuje několik důvodů, proč byste měli plugin Make Column Clickable Elementor použít ve ‍svém projektu. Prvním důvodem je⁢ zvýšení interaktivity na vašich webových stránkách. Někdy chcete, aby uživatelé mohli kliknout na celý sloupec, a nejen na text nebo obrázek v něm. Plugin Make Column ⁢Clickable Elementor umožňuje přesně toto. Dalším​ důvodem ⁢je zlepšení uživatelského zážitku. Možnost kliknout na celý sloupec může být pohodlnější a intuitivnější pro uživatele. Zároveň ⁢můžete také⁤ využít výhod klikacího sloupce pro marketingové účely a odkazovat ‌uživatele⁤ na důležité⁤ stránky nebo akce.

Jaké jsou výhody používání pluginu

– Jednoduchá tvorba klikacího sloupce:⁤ Plugin Make⁤ Column Clickable Elementor umožňuje snadno vytvořit klikací sloupec, aniž byste museli zasahovat do kódu. Stačí přidat nový prvek “Clickable Column” do Elementoru a nastavit cílový odkaz a další parametry. – Zvýšení interaktivity a uživatelského zážitku: Díky klikacímu sloupci⁤ můžete zvýšit interaktivitu na vašich webových stránkách ⁢a poskytnout uživatelům možnost kliknout​ na celý sloupec. To může vést‍ k lepšímu uživatelskému zážitku a zlepšení konverzí. – Flexibilita a personalizace: Plugin⁣ umožňuje nastavit různé parametry pro klikací​ sloupec, jako je otevření​ odkazu v novém okně, přidání CSS tříd apod. To vám umožní přizpůsobit klikací‍ sloupec vaším potřebám‌ a integrovat ho do designu vašich stránek.

Podobné pluginy jako je Make Column Clickable Elementor

Existuje několik podobných pluginů, které umožňují vytvářet ‌klikací sloupce v Elementoru. Zde jsou tři populární‌ alternativy k pluginu Make Column Clickable Elementor: 1. Anywhere Elementor: Tento plugin rozšiřuje možnosti Elementoru a umožňuje tvorbu klikacích sloupců, bloků a dalších interaktivních prvků na‌ vašich stránkách. 2. Premium Addons​ for Elementor: Tento rozšířený balíček doplňků ⁤pro Elementor obsahuje také funkci pro vytváření klikacích sloupů. Je‍ plný dalších užitečných prvků a funkcí. 3. Ultimate Addons for Elementor: Další ‌rozšíření Elementoru, které přidává nové možnosti do tvorby⁣ webových stránek. Obsahuje také prvky pro tvorbu klikacích sloupů.

Instalace pluginu přímo v administraci

Pro instalaci pluginu Make Column Clickable Elementor přímo z administrace vaší webové stránky postupujte podle následujících kroků:

  1. Přihlaste ⁣se do administrace vaší webové stránky.
  2. Přejděte na stránku Správce pluginů.
  3. Klikněte‍ na ⁤tlačítko⁤ “Přidat‌ nový ​plugin”.
  4. Vyhledejte “Make ‌Column Clickable Elementor”.
  5. Klikněte na tlačítko‌ “Nainstalovat” vedle tohoto pluginu.
  6. Po dokončení instalace klikněte na tlačítko “Aktivovat”. Po úspěšné instalaci a aktivaci ‌pluginu Make Column Clickable⁤ Elementor jej najdete ve vašem Elementoru a budete moci začít vytvářet klikací sloupce.

 


 

Závěr: Plugin Make Column Clickable Elementor je skvělým rozšířením pro Elementor, které umožňuje vytvořit klikací ⁤sloupec ‌a zvýšit interaktivitu a uživatelský zážitek na vašich‍ webových stránkách.⁤ Je snadno použitelný a nabízí různé možnosti personalizace. Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak udělat sloupec ⁣klikacím v Elementoru, tento plugin je pro‌ vás skvělou volbou.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma