Jak přidat tlačítko To se mi líbí (like) a sdílet na WordPress

WordPress

V⁢ dnešní době je pro webové ‍stránky důležité mít možnost sdílet obsah na sociálních sítích⁣ a umožnit uživatelům​ vyjádřit ‍svůj zájem pomocí⁤ tlačítka To se mi líbí. V tomto článku se podíváme na to, jak snadno⁣ můžete přidat tlačítko To se mi líbí a sdílet na WordPress. Sledujte následující kroky ⁤a⁣ za pár minut budete⁣ mít tato tlačítka​ na ​svých‌ stránkách.

Jak vytvořit Facebook stránku

Než budete moci přidat tlačítka ⁢To se ⁤mi líbí a sdílet na WordPress, musíte mít vytvořenou Facebook stránku pro své webové stránky, firmu nebo jiný projekt. Jděte na webovou stránku Facebooku a přihlaste se nebo se zaregistrujte. Poté jděte na stránku www.facebook.com/pages/creation/?ref_type=launch_point a vytvořte novou Facebook stránku. Po dokončení budete mít přístup ke správě stránky, kde najdete všechny potřebné nástroje a možnosti nastavení.

Kde si vygenerovat ⁣HTML kód ‌na tlačítka

Když budete mít vytvořenou Facebook stránku, budete muset vygenerovat HTML kód pro tlačítka To se mi líbí a sdílet. Tuto možnost najdete ve ⁤správě​ stránky na Facebooku. Můžete také navštívit stránku www.developers.facebook.com/docs/plugins/like-button. Zde si můžete upravit různá nastavení, jako je velikost ‌tlačítka a zobrazování počtu liků. Jakmile budete s⁢ nastavení spokojeni, klikněte na tlačítko “Získat kód” a zkopírujte vygenerovaný HTML kód.

Vložení HTML kódu na WordPress stránky

Teď, když máte vygenerovaný HTML kód, můžete ho vložit na své‍ WordPress stránky a zobrazit tlačítka​ To se mi líbí a​ sdílet. Přihlaste se do administrace WordPressu a přejděte na ‌stránku nebo příspěvek,⁣ na kterou chcete tlačítka umístit. V režimu úpravu stránky/článku zvolte možnost “Text” nebo “HTML” ⁤a vložte zkopírovaný HTML kód na správné místo. Poté uložte změny a zobrazí se vám tlačítka To se mi⁢ líbí a sdílet na vašich stránkách.

 


 

Závěr: Přidání ‌tlačítka To se mi líbí a sdílet na WordPress ‍je snadné a rychlé. Díky těmto tlačítkům umožníte návštěvníkům ​vašich stránek jednoduše vyjádřit svůj zájem o obsah a sdílet ho na sociálních sítích. ‍Následujte tyto jednoduché kroky⁢ a⁣ zvýšte⁢ interakci se svými čtenáři a klienty.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma