Jak přidat do WordPressu vlastní tlačítka sdílení

WordPress

Jak získat více sledujících na sociálních sítích a zvýšit tak návštěvnost vašeho webu? Jedním z efektivních způsobů je přidat do WordPressu vlastní tlačítka⁣ sdílení. Existuje mnoho pluginů, které‍ vám tuto možnost nabízejí, a jedním⁤ z nich je i Ocean Social Sharing.

Co umí plugin Ocean‌ Social‌ Sharing

Ocean⁣ Social Sharing je velmi užitečný plugin pro WordPress, který umožňuje jednoduché⁢ přidání tlačítek sdílení na vašem webu. Tento plugin ‍podporuje nejen⁤ nejpopulárnější sociální sítě, jako jsou Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn, ale také další méně známé sítě. Můžete tak dát svým návštěvníkům možnost jedním kliknutím sdílet obsah na svých oblíbených sociálních sítích.

Jak plugin Ocean Social⁢ Sharing funguje? Jednoduše ho nainstalujete⁤ a aktivujete ve správci pluginů WordPressu. Poté si můžete nastavit, na ‌které⁤ stránky chcete tlačítka sdílení umístit a ⁢jakým ⁢způsobem mají vypadat. Plugin nabízí různé‍ styly tlačítek, které se dají snadno přizpůsobit vašemu webu. Po nastavení pluginu se​ tlačítka sdílení automaticky zobrazí⁤ na vybraných stránkách, ⁤a vy tak budete ⁤moci snadno získat více‌ sdílení ⁣a zvýšit tak dosah‌ vašeho obsahu.

Proč používat⁣ Ocean‍ Social Sharing

Ocean Social Sharing je skvělým pluginem‍ pro ty, ‌kteří chtějí jednoduše a rychle přidat⁢ tlačítka sdílení na ⁤svůj WordPress ⁤web. Plugin je snadno použitelný a není potřeba žádných speciálních technických znalostí. Můžete jej plně přizpůsobit ⁤svému webu a zvolit ​si z​ různých stylů tlačítek,⁢ aby zapadaly do ​designu vašeho webu. S pomocí Ocean Social Sharing⁣ můžete snadno‌ zvýšit návštěvnost vašeho webu a získat více sledujících na sociálních ​sítích.

Jaké jsou výhody používání pluginu

Používání pluginu Ocean Social⁢ Sharing má mnoho výhod. Jednou z‍ hlavních výhod je zvýšení dosahu vašeho obsahu. Když váš obsah lidé snadno sdílí na ⁤sociálních sítích,‌ dostane se k většímu množství lidí a tím se‌ zvýší jeho ‌viditelnost. Další výhodou je, že‌ tlačítka ⁣sdílení vyvolávají interakci mezi návštěvníky a vaším webem.‌ Lidé​ mají ⁤možnost vyjádřit svoji podporu sdílením obsahu ‍a také mohou vaše stránky doporučit⁤ svým známým. Tím se zvýší důvěryhodnost vašeho webu a můžete získat​ nové návštěvníky.

Podobné pluginy jako‌ je Ocean ⁣Social‍ Sharing

Kromě pluginu Ocean Social Sharing existuje ⁢na trhu několik ​dalších pluginů, které ⁤nabízejí tlačítka sdílení. Mezi⁤ nejpopulárnější patří pluginy Easy Social​ Sharing, ‍Jetpack a Social Warfare. Každý z těchto pluginů má⁤ své výhody a nevýhody,⁣ a proto je důležité zvolit ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Instalace ⁢pluginu přímo ⁤v administraci

Instalace ‌pluginu Ocean Social Sharing je velmi‍ jednoduchá. Nejdříve se přihlaste do ⁤administrace svého webu a⁤ jděte do sekce “Pluginy”. Klikněte na “Přidat ‍nový” a vyhledejte plugin Ocean Social Sharing. Poté ‍klikněte na “Instalovat” a po úspěšné instalaci⁤ na⁢ “Aktivovat”. Nyní se⁤ můžete dostat ​do nastavení pluginu,⁣ kde si můžete⁢ upravit vzhled tlačítek sdílení a ‍vybrat, na ⁤které stránky je chcete ⁣umístit.

 


 

Závěr: Přidání vlastních tlačítek sdílení na váš WordPress web může ‌zvýšit⁣ jeho návštěvnost a dosah. Plugin Ocean Social Sharing je⁤ skvělým ⁢nástrojem,​ který vám tuto⁢ možnost ⁤nabízí. Jeho ‌jednoduchá instalace a možnost přizpůsobení ‌vzhledu ​tlačítek‍ vám ‌umožní snadno přidat ⁤tlačítka sdílení na vybrané​ stránky vašeho webu. Získání více sledujících na‌ sociálních sítích a šíření vašeho obsahu ⁢se tak stane ​efektivnějším a jednodušším.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma