Jak přidat do WordPressu seznam videí z YouTube

WordPress

Pokud provozujete ​webovou stránku nebo blog na platformě WordPress a chcete‌ přidat do svého obsahu seznam videí z YouTube,⁢ doporučuje se využít plugin Embed Plus Plugin for YouTube. Tento užitečný plugin přináší mnoho funkcí a výhod,⁣ které vám usnadní manipulaci s videi na vašem webu.

Co umí plugin Embed Plus Plugin for YouTube

Embed Plus ​Plugin for YouTube je rozšíření pro WordPress, které umožňuje využívat pokročilé funkce při vkládání videí z YouTube. Tento⁢ plugin vám umožní přizpůsobit různé parametry vkládaných videí, ‌například zapnout nebo​ vypnout zobrazení přehrávače, změnit velikost videa, přidat popisky nebo zobrazit související videa na konci. Díky těmto možnostem se zobrazení ‍videí na vašem webu stane profesionálnějším a přizpůsobivějším. ⁢

Proč používat Embed Plus Plugin for ‍YouTube

‌ ⁢ Existuje mnoho důvodů, ⁢proč je Embed Plus Plugin for YouTube vhodnou volbou ⁢pro vkládání videí z YouTube do vašeho WordPress webu. Jedním z hlavních důvodů je jeho jednoduché ovládání a přehledné uživatelské rozhraní. Plugin je snadno a rychle instalovatelný a jeho nastavení jsou intuitivní a‍ srozumitelné i pro začátečníky. Díky tomu se můžete zaměřit‌ na tvorbu obsahu a nemusíte strávit zbytečné hodiny ladění pluginu.

Jaké jsou ⁣výhody používání pluginu

 • Možnost přizpůsobení vzhledu a funkcí vkládaných videí.
 • Podpora nejrůznějších parametrů, jako je ‍velikost videa, zobrazení titulků, souvisejících videí atd.
 • Snadná instalace a používání.
 • Propracované statistiky o zobrazení videí.
 • Podpora vkládání videí do různých​ částí ⁣webu, například do stránky, příspěvku nebo ⁣widgetu.

Podobné pluginy jako je Embed Plus Plugin for YouTube

⁤ Existuje mnoho ⁤dalších pluginů pro WordPress, které umožňují vkládání videí z YouTube. Mezi nejznámější patří ‍například The YouTube Plugin​ od EmbedPress, Responsive Video Embeds nebo YouTube Gallery.⁣ Každý⁢ z těchto pluginů ⁢má své vlastní‍ výhody a funkce, takže je ‍doporučeno se seznámit s jejich možnostmi a zvolit ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Instalace pluginu přímo v administraci

 1. Přejděte na stránku „Plugins“ ve WordPress administraci.
 2. Klikněte na tlačítko „Add New“.
 3. Vyhledejte plugin „Embed Plus Plugin for YouTube“.
 4. Klikněte na tlačítko „Install​ Now“ u tohoto pluginu.
 5. Po úspěšné instalaci‍ klikněte na tlačítko „Activate“ pro aktivaci pluginu.
 6. Plugin je nyní ​připraven k použití a můžete začít přidávat a upravovat videa z YouTube na svůj web.

 


 

Závěr: Embed Plus Plugin for YouTube je výborným rozšířením pro WordPress,​ které vám umožní přidat do vašeho ⁤webu či ⁢blogu profesiálně vypadající seznam videí z ⁣YouTube. Díky jeho ‍pokročilým funkcím budete mít plnou ⁣kontrolu nad zobrazením videí a můžete jej snadno přizpůsobit svým potřebám. Pokud se chystáte vložit⁣ videa z YouTube do svého WordPress webu, není lepší volbou⁢ než Embed⁤ Plus Plugin for YouTube.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma