Jak nastavit ve WordPressu Push notifikace (oznámení)

WordPress

Pokud provozujete webovou stránku na platformě WordPress,‌ je možná váš záměr udržovat návštěvníky ⁤informované⁣ o nových ​článcích nebo upozornit na aktuality a akce. Jednou z možností, jak toho dosáhnout,​ je ‌použití push​ notifikací. V tomto článku ⁢se dozvíte, jak nastavit push notifikace ve WordPressu pomocí pluginu OneSignal.

Co umí plugin OneSignal

Plugin OneSignal je nástroj​ pro odesílání push notifikací na vaši webovou stránku. Jeho hlavní funkcí je možnost odesílání notifikací uživatelům, dokonce i když se daná stránka nenachází v jejich prohlížeči. Plugin umožňuje nastavit různé‌ typy notifikací, jako jsou textové zprávy, obrázky nebo dokonce zvuky. Také nabízí ​možnosti segmentace, takže můžete zasílat notifikace pouze určité skupině uživatelů na​ základě určených kritérií.

Proč​ používat OneSignal

Existuje mnoho důvodů, proč byste měli zvážit použití pluginu OneSignal pro nastavení push notifikací na vaší webové stránce. Předně, push notifikace výrazně zvyšují možnost dotyku se svými návštěvníky. Můžete je upozornit na nové články, speciální nabídky, slevy či upozornit ‌na dříve oznámené události. Dalším důvodem je, že OneSignal nabízí nejen odesílání notifikací z vaší webové stránky, ale také z aplikací na platformách Android,⁢ iOS⁢ a dalších operačních systémů.

Jaké jsou​ výhody používání pluginu

Existuje ⁤řada výhod používání pluginu OneSignal pro nastavení push notifikací ve WordPressu. Zaprvé, toto řešení je zdarma a poskytuje veškerou funkcionalitu,‌ kterou potřebujete. Můžete nastavit zasílání notifikací pro neomezený počet‍ uživatelů. Plugin také nabízí ⁢možnost sledovat statistiky otevření notifikací, ⁢kliknutí a další metriky, které vám pomohou⁢ lépe porozumět chování vašich uživatelů. ​Další výhodou je⁢ snadná instalace a konfigurace, což ‌plugin ⁣činí přístupným i pro uživatele ‍bez technického know-how.

Podobné pluginy jako je OneSignal

 • Push Notifications for WordPress by⁤ iZooto
 • PushEngage
 • PushAlert
 • Pusher

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace pluginu OneSignal ve WordPressu je velmi jednoduchá. Následujte tyto kroky:

 1. Přihlaste‍ se ‌do administrace svého WordPress webu
 2. Ve stránce s Pluginy klikněte na tlačítko⁣ “Přidat nový”
 3. Do vyhledávacího pole zadejte ⁤„OneSignal“ a plugin vyhledejte
 4. Klikněte na tlačítko “Instalovat” a po dokončení instalace na “Aktivovat”
 5. Po aktivaci vás plugin požádá o vytvoření účtu na OneSignal.com
 6. Po vytvoření účtu ‍vám budou poskytnuty klíče, které zkopírujete do pluginu
 7. Nyní stačí nastavit další parametry pluginu podle vašich potřeb a můžete začít odesílat push notifikace

 


 

Závěr: Nastavení push notifikací ve WordPressu pomocí pluginu OneSignal je jednoduché a efektivní řešení pro udržování kontaktu se svými ​návštěvníky. Plugin nabízí širokou škálu funkcí, je snadno instalovatelný a poskytuje detailní ​statistiky o chování uživatelů. Pokud chcete zvýšit ⁢angažovanost ‍návštěvníků vaší webové stránky, určitě byste ⁤měli zvážit použití tohoto pluginu.

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma