Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Nejlepší autosurf v Česku a Slovensku

PR článek zdarma

Reklamní systém a nejúspěšnější autosurf v česku a na slovensku pod názvem WebSurf nabízí internetovou reklamu zdarma výměnou za automatické nebo manuální zobrazení webových stránek nacházející se v systému. K dispozici je i placená možnost, kdy není potřeba žádná aktivita.

Na webu se v podstatě sbírají body za každé zobrazení webové stránky. Na výběr máte z několika možností. Buď vše jde automaticky nebo manuálně a podle toho jsou následně i odměny. Manuální zobrazení webů je více odměněno. Následně své kredity můžete vyměnit za reklamu a získat tak návštěvnost pro své webové stránky zdarma. Druhou možností může být prodej svých nasbíraných kreditů přímo na webu. Nemusíte tak mít ani webové stránky, aby jste tento reklamní systém mohli k něčemu využít. Zobrazováním webů můžete získat drobnou peněžitou odměnu zasláním na bankovní účet nebo PayPal.com.

K dispozici je referenční systém a spousty soutěží pro získání více kreditů. Dále lze narazit na zajímavé nabídky od ostatních v podobě kreditů na tzv. Burze kreditů kterou najdete na WebSurfu. Více informací a jak to celé vlastně funguje, můžete zjistit po kliknutí na níže uvedený odkaz a sami si to tak vyzkoušet.

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.