Návody tvorba webu WordPress zdarma.


2v1 reklama a výdělek na internetu z autosurfování

PR článek zdarma

Dnes si představíme jeden německý reklamní systém, který Vám může vydělat pár drobných navíc. Buď můžete tento systém využít pro reklamu pro Váš web nebo si nasbírané kredity můžete směnit za reálné peníze.


Výdělek z autosurfování

Kredit, který na stránce můžete sbírat, získáváte z tzv. autosurfování po internetu. Zobrazí se Vám stránky automaticky v autosurfování a tím stránkám zvýšíte jejich návštěvnost. Odměnou je kredit, který si můžete nechat vyplatit na svůj účet. Jediné, co je potřeba udělat k tomu, aby jste získali tento kredit zdarma, je mít otevřené surfovací okno prohlížeče.


Výdělek z reklamních emailů

To jsme si řekli o autosurfování. Kredity lze sbírat ještě jedním způsobem. Jsou to trošičku jiné kredity, které lze taky vyplatit za reálné peníze, ale jsou ještě více cennější a mají i větší cenu. Jde o emailovou reklamu. Do systému zadáte svůj email a do Vaší emailový schránky se budou automaticky zasílat reklamní emailový sdělení. Platí zde stejné pravidlo jak u autosurfování a to, že si je buď můžete vybrat za reálné peníze nebo směnit za případnou emailovou reklamu pro Váš web či cokoliv jiného.


Překlad stránky do rodného jazyka

Webová stránka s tímto systémem je v německým jazyce, protože web patří německé společnosti. Pro ty, kteří neovládají německý jazyk a mají problém s přeložením, doporučuji stáhnout si prohlížeč Google Chrom, kteří automaticky stránku přeloží do Vašeho rodného jazyka.


Tak na co ještě čekat? Vyzkoušejte si tento systém na adrese www.ebesucher.de.

0
0

Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web