Tvorba responzivních designů pomocí pluginu Elementor Beta

WordPress

WordPress je jednou z nejoblíbenějších platforem pro tvorbu webových stránek a blogů díky své flexibilitě a jednoduchosti použití. Jedním z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek v WordPressu je správa a úprava designu. Zde přichází na řadu plugin Elementor Beta (Developer Edition), který nabízí pokročilé nástroje pro tvorbu a úpravu webových stránek přímo v editoru WordPressu.

Co umí plugin Elementor Beta (Developer Edition)

Elementor Beta (Developer Edition) je revoluční plugin pro WordPress, který umožňuje tvorbu webových stránek pomocí intuitivního vizuálního editoru přímo na frontendu. Mezi jeho hlavní funkce patří:

 1. Vizuální tvorba stránek: Umožňuje tvorbu stránek metodou “drag-and-drop” přímo na frontendu, což znamená, že můžete vidět okamžité změny, jak je provádíte.
 2. Široká nabídka prvků: Obsahuje širokou škálu předdefinovaných prvků, jako jsou textové bloky, obrázky, videa, formuláře, tlačítka atd., které můžete jednoduše přidat na svou stránku.
 3. Pokročilé nastavení: Nabízí pokročilé možnosti nastavení pro každý prvek, včetně možnosti změny stylů, rozložení, animací a dalších vlastností.
 4. Responsivní design: Zajišťuje, že vaše webové stránky budou perfektně vypadat na zařízeních různých velikostí díky možnosti jednoduchého nastavení responzivního designu.

Proč používat Elementor Beta (Developer Edition)

Existuje mnoho důvodů, proč zvolit Elementor Beta (Developer Edition) pro tvorbu webových stránek v WordPressu:

 • Jednoduchost použití: Díky vizuálnímu editoru je tvorba webových stránek snadná a intuitivní, aniž byste potřebovali znalosti kódu.
 • Flexibilita: Plugin nabízí širokou škálu možností a funkcí, které umožňují vytvořit prakticky jakýkoliv design stránek podle vašich potřeb.
 • Rychlost: Díky okamžitým změnám na frontendu můžete rychle upravovat a ladit design vašich stránek.

Podobné pluginy jako je Elementor Beta (Developer Edition)

I když je Elementor Beta (Developer Edition) vynikající volbou pro tvorbu webových stránek v WordPressu, existují také další podobné pluginy, které stojí za zvážení:

 1. Beaver Builder: Podobně jako Elementor nabízí Beaver Builder vizuální editor pro tvorbu webových stránek metodou “drag-and-drop”.
 2. Divi Builder: Tento plugin od Elegant Themes je další populární volbou pro tvorbu stránek v WordPressu s pokročilými možnostmi nastavení.
 3. Visual Composer: Další možností je Visual Composer, který nabízí podobné funkce jako Elementor a je oblíbeným nástrojem pro tvorbu webových stránek.

Instalace pluginu přímo v administraci

Instalace Elementor Beta (Developer Edition) je velmi jednoduchá:

 1. Přihlaste se do administrace WordPressu.
 2. Přejděte do sekce “Plugins” a klikněte na tlačítko “Přidat nový”.
 3. Vyhledejte plugin “Elementor Beta (Developer Edition)”.
 4. Klikněte na tlačítko “Instalovat” a poté na tlačítko “Aktivovat”.

Nyní můžete začít vytvářet a upravovat své webové stránky pomocí Elementor Beta (Developer Edition) přímo v editoru WordPressu.

 


 

Závěr: Elementor Beta (Developer Edition) je vynikajícím nástrojem pro tvorbu webových stránek v WordPressu díky svému intuitivnímu vizuálnímu editoru a pokročilým funkcím. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý uživatel, tento plugin vám umožní vytvářet profesionálně vypadající webové stránky bez nutnosti znalosti kódu. Stačí si jej nainstalovat a začít tvorbu svých snů!

 

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na E-mail

Partner webu

Hosting pro WordPress zdarma