Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Total Commander ke stažení zdarma

Programy ke stažení

Total Commander je výkonný správce souborů, klient sítě p2p a konfigurační nástroj pro Windows. Je to také oblíbený nástroj mezi mnoha technologickými nadšenci. Přesahuje rámec pouhé správy souborů ve vašem počítači a pomáhá vám spravovat celý počítač s úplným pohodlím. Program nabízí čisté rozhraní, které se snadno používá a je k dispozici pro 32bitové i 64tarové verze systému Windows.

Primární funkcí programu Total Commander je jeho správce souborů. Má velmi intuitivní rozhraní, které vám umožní snadný přístup ke všem vašim souborům, složkám a jednotkám. Pomocí Total Commander můžete také přistupovat a spravovat své disky Android, iOS, Symbian, Mac a Linux. Kromě toho můžete svou SD kartu spravovat na svém zařízení Android pomocí Total Commander. To vám umožní přístup ke všem souborům na SD kartě, aniž byste ji museli přeformátovat. V počítači si dokonce můžete vytvořit virtuální disk pro ukládání velkých souborů, jako jsou filmy nebo software. Tato funkce je skvělá pro účely zálohování.


Licence: Shareware

Jazyk: Angličtina, Běloruština, Čeština, Estonština, Maďarština, Němčina, Polština, Ruština, Slovenština, Španělština, Ukrajinština

Operační systém: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Velikost: 8,74 MB

Total Commander ke stažení zdarma


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.