Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Slider obrázků, textů a bannerů WordPress plugin

Tvorba webu Štítek:

Co je to Slider? Slider nebo také tzv. Carousel je posuvník obrázků, textů nebo bannerů, kteří se zobrazují automaticky po sobě na jedním zvoleném místě. Můžete tak přidat animaci prezentace článků nebo dát na jedno místo více bannerů, které se budou zobrazovat po sobě. To funguje také na obrázky z Vaší foto galerie.


Responzivní Slider

Plugin na Slider o kterém si zde povíme, je plně responzivní a to znamená, že se správně zobrazuje na všech zařízeních včetně mobilů a tabletů. Je kompatibilní na všechny šablony redakčního systému WordPress. Krásný posuvník pro Váš web zcela zdarma. Vytvářejte snímky s naprostou svobodou. Vzhled si můžete upravit, jak uznáte za vhodné.


Libovolná úprava prezentace

K vytvoření Slideru (posuvníku) nepotřebuje žádné programovací dovednosti. Zvládne to opravdu každý se základními dovednostmi na PC. Stačí si pouze vybrat šablonu Slideru, přidat požadovaný obsah a vše je hotové. Vybrat si můžete hned z několika hezkých šablon nebo si vytvořit svou vlastní originální verzi. Ke každému Slideru můžete přidat obrázek, nadpis, text, video z YouTube nebo nějaké tlačítko.


Plugin najdete ke stažení v administraci WordPressu v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« pod názvem Smart Slider 3.


Souvísející téma:

Vyskakovací okna WordPress PopUp, která váš prohlížeč neblokuje
Jak vytvořit banner s programem ke stažení zdarma


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web