Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Posuvník obrázků, textu a bannerů pro webové stránky WordPress

Tvorba webu Štítek:

Co je posuvník? Posuvník nebo takzvaný posuvník. Rotující formát je posuvník obrázků, textů nebo bannerů, které se automaticky zobrazí na jednom vybraném místě. Do prezentace článku můžete přidat animaci nebo umístit více bannerů na jedno místo a zobrazit je po jednom. Funguje také na obrázcích z vaší fotogalerie.


Responzivní posuvník

Plugin Slider, o kterém zde budeme hovořit, je plně responzivní, což znamená, že se zobrazuje správně na všech zařízeních, včetně mobilních telefonů a tabletů. Je kompatibilní se všemi wordpress CMS tématy. Krásný posuvník pro vaše webové stránky zcela zdarma. Vytvářejte obrázky s naprostou svobodou. Vzhled si můžete přizpůsobit, jak uznáte za vhodné.


Úpravy prezentace libovolným způsobem

K vytvoření posuvníku nepotřebuje žádné programovací dovednosti. Každý, kdo má základní dovednosti na PC, to může udělat. Stačí vybrat šablonu Posuvník, přidat požadovaný obsah a máte hotovo. Můžete si vybrat z několika pěkných šablon nebo si vytvořit vlastní originální verzi. Ke každému posuvníku můžete přidat obrázek, název, text, video YouTube nebo tlačítko.


Plugin ke stažení najdete v administraci WordPress v kategorii "Pluginy" a "Instalace pluginů" pod názvem Smart Slider 3.


WordPress Tutorial


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web

Novinky na e-mail

Až bude něco nového na webu, informuji Vás na Vaší e-mailové schránce.

Newsletter

When there is something new on the website, I will inform you in your e-mail box.

Vložte název Vaší e-mailový schránky do bílého pole a přihlaste se k odběru novinek.