WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Aktualní seznam 13+1 míst kam vložit PR články zdarma

PR články jsou důležitý faktor v případě, že chceme mít velkou návštěvnost na své webové stránce. Jsou tím nejúčinnějším nástrojem dnešní doby jak zvýšit návštěvnost webu. PR článek je takový reklamní sdělení s informacemi Vašeho webu. To nejzásadnější na PR článcích je to, že se tím dá získat i v některých případech zdarma, velmi hodnotný zpětný odkaz formou propagace. Většinou lze vložit až tři zpětné odkazy pro jeden PR článek.

Získáváním zpětných odkazů pomocí PR článků docílíme, že naše webové stránky obsadí první místa z vyhledávačů Seznam a Google pro hledaný dotaz. Čím lepší umístění ve výsledcích vyhledávání, tím větší návštěvnost bude mít webová stránka. České návštěvníky můžeme především získat z vyhledávačů Seznam a Google a obě tyto společnosti považují PR články jako takové doporučení. To následně upřednostní.


Seznam míst s PR články zdarma

Všechny weby v uvedeném seznamu mám odzkoušené a jsou plně funkční. Doporučuji také placené články na www.pryard.com.


Přidání PR článku zdarma na tento web

PR článek si můžete snadno vložit i na mé webové stránky. Po registraci a přihlášení budete mít možnost dostat se do administrace a publikovat nový PR článek. Podmínkou je dostatečný popis webu minimálně v 20ti větách. Můžete vložit až tři zpětné odkazy (zejména na titulní stránku webu). Všechny schválené PR články zveřejním v kategorii  PR články  a  PR článok zadarmo.


Další zajímavé tipy jak si ještě můžeme zvýšit návštěvnost své webové stránky jsou popsány v článku SEO pravidla, která zvýší organickou návštěvnost webu.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *