Návody tvorba webu WordPress zdarma.


Jaký je nejpoužívanější SEO plugin pro WordPress

Tvorba webu Štítek: ,

Dnes si představíme jeden z nejdůležitějších pluginů na redakční systém WordPress. Plugin který Vám automaticky provede bezchybné nastavení zobrazených informací ve vyhledávání jako je zejména titulek a popis každé stránky a podstránky Vašeho webu. Zkoušeli jste Vaši URL adresu sdílet na sociální síti Facebook a informace v náhledu nejsou perfektní? I takovéto informace lze snadno a rychle nastavit, což rozhodně není všechno!


Tento plugin Vám nastaví Vaší webovou stránku tak, aby měla lepší pozice ve vyhledávání jako je Google a Seznam. Dokonalé nastavení níže uvedených informací zlepší hodnocení Vašeho webu tzv.  Rank stránky  a to způsobí, že po zadání vyhledávaného dotazu obsadíte lepší přednější pozice oproti konkurenčním webům (zvyšuje pravděpodobnost návštěvy uživatele). Tomuto se odborně říká SEO (optimalizace pro vyhledávače) a je to nejlepší možnost, jak zvýšit návštěvnost webové stránky a dostat tak web na první místa ve vyhledávání.

Funkce pluginu

  • Nastavení titulků a popisu všech stránek, podstránek včetně rubrik, štítků a příspěvků
  • Jednoduché vytvoření souboru Robots.txt
  • Jednoduché vytvoření souboru Sitemap.xml
  • Nastavení Facebook náhledu pro URL webu při sdílení (také Twitter a Pinterest)
  • SEO analýza WordPress nastavení webu
  • Nastavení přesměrování webu (redirect) v PRO verzi

Případná online podpora zdarma

Díky SEO analýze který poskytuje tento plugin snadno zjistíte, kde máte chyby a doporučí postup pro zlepšení v angličtině (lze přeložit pomocí Google). V případě, že by jste chybu v SEO nastavení webu nedokázali sami po překladu opravit, doporučuji využít diskuzní fórum Online pomoc – Tvorba webu WordPress, kde Vám případně poradím.


Jak nainstalovat plugin na WordPress

Plugin nainstalujete a aplikujete po přihlášení do administrace WordPress webu v sekci »pluginy« a »instalace pluginů« kde ho vyhledáte pod názve All in One SEO.

 


Všechny dostupné zmíněné funkce jsou zdarma kromě přesměrování webu. Další skvělé rady a tipy které Vám zvýší návštěvnost webové stránky z vyhledávačů jako je Google a Seznam najdete v článku Jaké jsou základní pravidla seo optimalizace (součástí tohoto článku). Plugin nabízí i další funkce po zaplacení PRO verze.


Související téma:

Jak získat kvalitní SEO zpětné odkazy na web
Nejlepší WordPress SEO plugin, který zvyšuje organickou návštěvnost
Optimalizace webu s pluginem Yoast SEO
Zrychlení načítání WordPress webu pro lepší SEO
Jaké jsou základní pravidla seo optimalizace
SEO pravidla, která zvýší organickou návštěvnost webu


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Facebook

Poslední PR článek

Menu

Podpořit web