WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Jaký je nejpoužívanější SEO plugin pro WordPress

Dnes si představíme jeden z nejdůležitějších pluginů na redakční systém WordPress. Plugin který Vám automaticky provede bezchybné nastavení zobrazených informací ve vyhledávání jako je zejména titulek a popis každé stránky a podstránky Vašeho webu. Zkoušeli jste Vaši URL adresu sdílet na sociální síti Facebook a informace v náhledu nejsou perfektní? I takovéto informace lze snadno a rychle nastavit, což rozhodně není všechno!


Tento plugin Vám nastaví Vaší webovou stránku tak, aby měla lepší pozice ve vyhledávání jako je Google a Seznam. Dokonalé nastavení níže uvedených informací zlepší hodnocení Vašeho webu tzv.  Rank stránky  a to způsobí, že po zadání vyhledávaného dotazu obsadíte lepší přednější pozice oproti konkurenčním webům (zvyšuje pravděpodobnost návštěvy uživatele). Tomuto se odborně říká SEO (optimalizace pro vyhledávače) a je to nejlepší možnost, jak zvýšit návštěvnost webové stránky a dostat tak web na první místa ve vyhledávání.

Funkce pluginu

  • Nastavení titulků a popisu všech stránek, podstránek včetně rubrik, štítků a příspěvků
  • Jednoduché vytvoření souboru Robots.txt
  • Jednoduché vytvoření souboru Sitemap.xml
  • Nastavení Facebook náhledu pro URL webu při sdílení (také Twitter a Pinterest)
  • SEO analýza WordPress nastavení webu
  • Nastavení přesměrování webu (redirect) v PRO verzi

Případná online podpora zdarma

Díky SEO analýze který poskytuje tento plugin snadno zjistíte, kde máte chyby a doporučí postup pro zlepšení v angličtině (lze přeložit pomocí Google). V případě, že by jste chybu v SEO nastavení webu nedokázali sami po překladu opravit, doporučuji využít diskuzní fórum Online pomoc – Tvorba webu WordPress, kde Vám případně poradím.


Jak nainstalovat plugin na WordPress

Plugin nainstalujete a aplikujete po přihlášení do administrace WordPress webu v sekci »pluginy« a »instalace pluginů« kde ho vyhledáte pod názve All in One SEO.

 


Všechny dostupné zmíněné funkce jsou zdarma kromě přesměrování webu. Další skvělé rady a tipy které Vám zvýší návštěvnost webové stránky z vyhledávačů jako je Google a Seznam najdete v článku Jaké jsou základní pravidla seo optimalizace (součástí tohoto článku). Plugin nabízí i další funkce po zaplacení PRO verze.


Související téma:

Jak získat kvalitní SEO zpětné odkazy na web
Nejlepší WordPress SEO plugin, který zvyšuje organickou návštěvnost
Optimalizace webu s pluginem Yoast SEO
Zrychlení načítání WordPress webu pro lepší SEO
Jaké jsou základní pravidla seo optimalizace
SEO pravidla, která zvýší organickou návštěvnost webu


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *