WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Nejlepší WordPress SEO plugin, který zvyšuje organickou návštěvnost

Nejobsáhlejší a nejpoužívanější WordPress SEO plugin, který aplikujete vyplněním otázek při instalaci. Díky tomuto doplňku máte přístup k SEO nástrojům zcela zdarma. Slouží především k organickému zvýšení návštěvnosti webových stránek. Pomocí inteligentních funkcí získáte ty nejlepší špičkové SEO možnosti. Vše se provádí automaticky a na jedno kliknutí. Jedná se skutečně o nejlepší exkluzivní plugin pro SEO, který je daleko za konkurencí. Není nutné shánět jiné SEO řešení. Tento plugin má vše, co potřebujeme k optimalizaci své stránky. Plugin lze propojit s Google Analytic a Search Console, což přidává další možné funkce s kterými můžete dál pracovat.


Návrh klíčových slov

Při publikaci článků získáte možnost analyzovat klíčová slova. To Vám jistojistě pomůže zjistit, jaká slova použít u konkrétního tématu, aby jste využily plný potenciál. Počet pokusů optimalizace klíčových slov zaměřený na konkrétní článek je neomezený. Můžete sledovat i pořadí klíčových slov ve vyhledávači Google.


Automatické nastavení SEO

Žádné složité nastavovaní pluginu. Plugin nastaví SEO v průvodci instalace a poté vše funguje na jedno kliknutí neboť se plugin nakonfiguruje zcela sám a automaticky. Opravdu snadný postup, který dokonale nastaví Vaší webovou stránku. Kompaktní s pluginy All in One SEO a Yoast SEO, kdy automaticky zjistí již nastavená SEO data.


SEO analýza WordPress webu

Díky funkci SEO analýza můžete zjistit, jak si Váš web aktuálně vede z hlediska SEO optimalizace. Také vyhledá chyby, které by se měly opravit. Pokud nevíte, jak opravit chyby, nevadí. Plugin Vám napíše, jak případné chyby vylepšit. Nakonec získáte hodnocení od nuly do sta podle dosaženého scóre.


Plugin naleznete v každé administraci WordPressu. Přihlaste a v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« vyhledejte tento plugin pod názvem »Rank Math SEO«.


Související téma:

Optimalizace webu s pluginem Yoast SEO
Zrychlení načítání WordPress webu pro lepší SEO
Jaký je nejpoužívanější SEO plugin pro WordPress
Jaké jsou základní pravidla seo optimalizace
SEO pravidla, která zvýší organickou návštěvnost webu

Jak získat kvalitní SEO zpětné odkazy na web


 

WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *