kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Optimalizace webu s pluginem Yoast SEO

Tvorba webu Štítek:

V současnosti nejlepší a nejpoužívanější plugin na nastavení nejzákladnějších SEO praktik. Tak o tom je dnešní článek. Vynikající SEO optimalizace pro vyhledávače je nezbytná pro dosažení velké návštěvnosti z vyhledávání jako je Seznam nebo Google. Vlastníte-li web s nainstalovaným redakčním systémem WordPress, měli by jste zvážit instalaci SEO pluginu který Vám ty nejzákladnější SEO zásady automaticky nastaví.


Co plugin umí

 • Titulky stránek, podstránek, článků
 • Popis stránek, podstránek, článků
 • Sociální náhledový obrázek
 • Logo společnosti
 • Návrh klíčových slov
 • Hodnocení čitelnosti a SEO u článků

Informace o titulku a popisu každé stránky webu je nezbytností. Podle těchto klíčových slov je web zobrazen ve výsledcích vyhledávání. Jako bonus můžeme brát náhledový obrázek pro sociální média a případně zvolení loga společnosti. Tou nejlepší funkcí je návrh klíčových slov přímo u psaní nových článků. Pod každým článkem který napíšete budete mít možnost zdarma analyzovat klíčová slova. To znamená, že když zadáte některé klíčové slovo nebo frázi, zobrazí se Vám podobné varianty které lidí v souvislosti s tématem vyhledávají. Může to být plus k docílení vyšší návštěvnosti webu. Nechybí samozřejmě také hodnocení čitelnosti článků a hodnocení SEO.


Instalace pluginu pro nejlepší SEO

Máte-li web s nainstalovaným redakčním systémem WordPress, přihlaste se do administrace WordPressu a v kategorii »Pluginy« a »Instalace pluginů« vyhledejte plugin pod názvem Yoast SEO. Po stažení a aplikování by Vám plugin to nejzákladnější měl automaticky ihned nastavit.


WordPress Tutoriál


Jeden komentář k „Optimalizace webu s pluginem Yoast SEO“

 1. pyr napsal:

  Já používám All in one SEO. To dokáže mnohem víc až na analýzu klíčových slov v textovém editoru. V tom je Yoast lepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Poslední PR článek

 • Jak těžit a získat tak Bitcoin zdarma?
  Bitcoin jako tzv. digitální měna. U Bitcoinu žádné bankovky a mince nečekejte a už vůbec ne bankovního správce. Veškerá technologie funguje víceméně sama. O přenos prostředků se starají těžaři. Ti za […]

Kategorie

Uživatelský účet