kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Jak vytvořit banner s programem ke stažení zdarma

Tvorba webu

Dnes málokdy narazíte na web neobsahující bannerovou reklamu. Existuje ještě textová reklama složená jen z písmen. Tou zajímavější je především bannerová reklama, protože umožňuje vložit k textu i animované gify, loga, obrázky a podobně. Sestavte si zdarma a jednoduše podle svého svůj první reklamní banner s programem který je v tomto článku dostupný ke stažení zdarma.


Bannerová reklama

Bannery slouží zejména k přilákání potřebných návštěvníků z internetových stránek na různé weby. Řadí se mezi efektivní způsoby reklamy na cílené návštěvníky.

 


Co program umí

V programu si snadno vytvoříte podle sebe svůj vlastní animovaný banner bez potřebných grafických dovedností. Na výběr máte hned 800 variant pozadí. Jednoduché vkládání textů s možností vlastního stylizování. Vlastní obrázky lze jednoduše nahrát. Možnost výběru z nejpoužívanějších rozměrů reklamních bannerů. Po dokončení úprav reklamního banneru můžete uložit obrázek jako PNG, GIF, JPEG a pomocí vygenerovaného kódu zveřejnit na webových stránkách již jako hotový reklamní banner.


Odkaz ke stažení zdarma

Banner Maker Pro

(15ti denní zkušební verze zdarma)

Dostupný pro Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows 10.


WordPress Tutoriál


Jeden komentář k „Jak vytvořit banner s programem ke stažení zdarma“

  1. Háček napsal:

    S tímhle programem je to hračka. Jednoduchý program pro práci s bannery. Možnost použití zdarma, což je super.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Poslední PR článek

  • Jak těžit a získat tak Bitcoin zdarma?
    Bitcoin jako tzv. digitální měna. U Bitcoinu žádné bankovky a mince nečekejte a už vůbec ne bankovního správce. Veškerá technologie funguje víceméně sama. O přenos prostředků se starají těžaři. Ti za […]

Kategorie

Uživatelský účet