WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Přihlášení do WordPressu pomocí sociálních sítí

Plugin který si v tomto článku představíme je profesionální a snadno použitelný bezplatný plugin zdarma. Umožňuje Vašim návštěvníkům webu zaregistrovat se a přihlásit pomocí nejznámějších sociálních sítí jako je Facebook, Twitter nebo Google a podobně.


Registrace na pouhé kliknutí

Registrace už nikdy nebude problém. Návštěvníci nemusí nutně trávit čas vyplňováním zbytečných registračních formulářů a nemusí ani ověřovat email nebo si pamatovat přihlašovací údaje konkrétního webu. Provést registraci nebo přihlášení zvládne každý na jedno pouhé kliknutí.


Snadná integrace

Plugin se snadno integruje s Vaším stávající přihlašovacím formulářem. Není třeba do toho nějak zasahovat. Přihlášení přes sociální sítě se snadno přidá k Vašemu stávajícímu registrovacímu a přihlašovacímu formuláři. Své účty mohou návštěvníci přidávat i odebírat prostřednictvím tohoto pluginu přímo na Vašem WordPress webu.


Plugin naleznete po přihlášení do webové administrace WordPressu a v kategorii »Pluginy« a »Instalce pluginů« za pomoci vyhledávání. Plugin najdete pod názvem Nextend Social Login and Register.


Související téma:

Jak přidat facebook messenger na WordPress web
Jak přidat tlačítka sdílet pro sociální média
Jak vytvořit sociální síť ve WordPressu
Jak dá na web tlačítko To se mi líbí (like) a sdílet


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *