kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Přihlášení do WordPressu pomocí sociálních sítí

Tvorba webu Štítek:

Plugin který si v tomto článku představíme je profesionální a snadno použitelný bezplatný plugin zdarma. Umožňuje Vašim návštěvníkům webu zaregistrovat se a přihlásit pomocí nejznámějších sociálních sítí jako je Facebook, Twitter nebo Google a podobně.


Registrace na pouhé kliknutí

Registrace už nikdy nebude problém. Návštěvníci nemusí nutně trávit čas vyplňováním zbytečných registračních formulářů a nemusí ani ověřovat email nebo si pamatovat přihlašovací údaje konkrétního webu. Provést registraci nebo přihlášení zvládne každý na jedno pouhé kliknutí.


Snadná integrace

Plugin se snadno integruje s Vaším stávající přihlašovacím formulářem. Není třeba do toho nějak zasahovat. Přihlášení přes sociální sítě se snadno přidá k Vašemu stávajícímu registrovacímu a přihlašovacímu formuláři. Své účty mohou návštěvníci přidávat i odebírat prostřednictvím tohoto pluginu přímo na Vašem WordPress webu.


Plugin naleznete po přihlášení do webové administrace WordPressu a v kategorii »Pluginy« a »Instalce pluginů« za pomoci vyhledávání. Plugin najdete pod názvem Nextend Social Login and Register.


WordPress Tutoriál


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Facebook

Poslední PR článek

  • Jak získat kryptoměny zdarma? Hraním her!
    Dnes si představíme další možný a ověřený výdělek na internetu v podobě kryptoměn jako je Bitcoin, Ethereum, Binance, Doge coin a podobně. Je to takový simulátor těžby kryptoměn a hra v jednom. Výběr […]

Menu