WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Copywriting jako forma výdělku z domova pro každého

Chcete pracovat z pohodlí domova jako Copywriter? Pojďme si říct, jak pracovat sám na sebe a být si vlastním šéfem. Způsob jak to může dělat úplně každý. Skvělý tip na pasivní příjem a výdělek na internetu který opravdu funguje.


Kdo je Copywriter?

Za copywritera se považuje každý, kdo se živí psaním textů. To je na internetu velice vyhledávaná činnost a zcela nezbytná pro každou webovou stránku. Nejlepší mistři v psaní textů ovládají marketing a případně i psychologii. Za jeden jediný článek vydělají až 500,-Kč. To záleží zejména na délce (počet normo stran) a kvalitě napsaného textu. Běžná cena článku se pohybuje od 50 – 150,-Kč. Takové články se dají prodávat online na webech. Pak jen čekáte až si někdo Váš článek koupí. Je nutností být kreativní a ovládat perfektně pravopis.


Jednou z variant jak si na internetu vydělat prostřednictvím psaním článků je si článek nechat a využít jeho potenciál na internetu sám. Článek je přeci to, co přivede cenné návštěvníky a pak už jen zbývá přidat na web reklamu například od společnosti Google (Adsense) nebo Seznam (SKlik). Vytvořte si sami a zcela zdarma webové stránky za pomoci návodů pro začátečníky na stránce Plán vytvoření webu. Pokud Vás psaní článků ve svém volném čase bude bavit, vytvoříte si takto snadno vlastní pasivní příjem na dobu neurčitou.


WordPress Tutoriál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *