WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Vyskakovací okna WordPress PopUp, která váš prohlížeč neblokuje

Plugin, o kterém zde budeme hovořit, je nejlepší plugin pro vytváření vyskakovacích oken. Vytváří sofistikovaná vyskakovací okna, formuláře pro přihlášení k odběru e-mailů, to vše během několika minut. Díky sofistikovanosti pluginu nebudou vyskakovací okna obtěžovat vaše návštěvníky. To je dáno především přesným zacílením a zobrazením v námi zvoleném okamžiku. Plugin umožňuje zobrazit vyskakovací okno ve správný čas, který nastavíte. Tím se eliminují nevhodné a nepříjemné obrázky.


Skvělý výhled na mobilní telefony a tablety

Jednoduché klasické vyskakovací okno se na mobilních zařízeních nezobrazuje příliš dobře. Vyskakovací okno se může objevit a přesměrovat tak návštěvníka tam, kde nechtěl, v takovém případě návštěvník pravděpodobně opustí vaše webové stránky. Díky tomuto pluginu to bude o něco méně pravděpodobné, protože je skvělé zobrazit jak na PC, tak na mobilních telefonech nebo tabletech a samozřejmě ve správný čas, který nastavíme.


Získejte předplatitele e-mailů snadno

Naplánujte si načasování. Například poté, co návštěvník stráví 5 minut na webu. Takoví návštěvníci se pravděpodobně zajímají o váš obsah, tak proč ho nepoužít? V takovém případě si můžete vybrat vyskakovací okno pro přihlášení k odběru zpravodaje. Díky tomu je pravděpodobnější, že se jim podaří přilákat nové předplatitele, kteří se zajímají o váš obsah. Přepracované vyskakovací kampaně jsou s tímto pluginem hračkou.


Plugin najdete pod názvem "Popup Builder by OptinMonster" v každé administraci WordPress po přihlášení do kategorie "Pluginy" a "Instalace Pluginů" pomocí vyhledávání.


WordPress Tutorial

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *