kubassi.cz
Návody tvorba webu WordPress zdarma.

Plán vytvoření webu

Tento web funguje jako blog a může být těžké zjistit, kde začít a vytvořit si tak svůj první web. Zde máte k dispozici takové rozcestí, jak postupovat a do čeho se pustit jako první.

1. Vytvoření Hostingu (místo uložení dat webu), výběr domény, instalace redakčního systému WordPress

2. Základní informace které je třeba nastavit hned na začátku (název webu, popis, trvalé odkazy, widgety, rubriky, štítky)

3. Změna tovární šablony WordPressu

4. Vytvoření doplňkových funkcí kterých jsou miliony přímo v administraci každého WordPress webu. Příkladem může být kontaktní formulář, editor příspěvků, SEO nastavení pro vyhledávače, GDPR, analýza návštěvnosti atd.

Pro jakoukoliv radu, dotaz, upřesnění neváhejte využít Online pomoc tvorba webu WordPress kde Vám rád dál pomohu a vše podrobně vysvětlím. Další zajímavé pluginy které jsem osobně vyzkoušel naleznete pod štítkem Plugin. Důležité také je si přečíst článek Jak zvýšit návštěvnost své webové stránky.


Facebook

Poslední PR článek

  • Jak získat kryptoměny zdarma? Hraním her!
    Dnes si představíme další možný a ověřený výdělek na internetu v podobě kryptoměn jako je Bitcoin, Ethereum, Binance, Doge coin a podobně. Je to takový simulátor těžby kryptoměn a hra v jednom. Výběr […]

Menu