WordPress - Návody, pluginy, šablony, online podpora

Česká verze Pacman flash hry online

Představuji Vám legendární online hru Pacman. Velice stará a v dřívějších letech i populární hra po celém světe. Hra dostupná na jednom z nejstarších počítačů jako je Windows 95. Hru teď můžete spustit online jako za starých let buď na webové stránce nebo si ji lze stáhnout na svůj mobil jako aplikaci. Hra Český pacman má i fanouškovskou stránku na sociální síti Facebook. Hra dobrá na cesty nebo hraní ve volném čase.


Ve hře jste taková malá kulička s cílem sežrat všechny menší kuličky rozmístěné po celé mapě. V případě, že sežerete všechny, postupujete do dalšího kola. Po mapě se pohybují nepřátelé. Jsou to duchové Inky, Blinky, Pinky a Clyde. Snažte se jim vyhnout nebo Vás sežerou a bude konec hry. Na mapě jsou v každé úrovni čtyři větší kuličky než ty běžné a když je sežerete, můžete sníst i své nepřátelé za které máte body k dobru. Někdy jsou protivníci v horší náladě a začnou Vás pronásledovat. To Vám může stěžit vítězství.


Zapiš své nejlepší skóre pod svou přezdívkou na stránkách Českého Pacmana na www.pacman.4fan.cz ještě dnes a staň se navždy legendou. Na webu naleznete kompletní popis a návod pro dosažení nejlepšího skóre.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *